14 gramów narkotyków

nar5.1

Posiadanie i handel narkotykami to zarzuty, które usłyszeli dwaj mieszkańcy Kluczborka. Policjanci zabezpieczyli ponad 14 gramów narkotyków. Za taki czyn grozi nawet do 10 lat więzienia.

W poniedziałek 17 marca kluczborscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, których podejrzewają o posiadanie i handel narkotykami. 24 i 28-latek wpadli podczas kontroli osobistej.

Przy 28-latku  funkcjonariusze znaleźli ponad 13 gramów suszu roślinnego oraz około 0,5 grama białego proszku – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, Mariusz Trejten.

Policjanci zabezpieczyli i zbadali znalezione substancje. Szybko okazało się, że to marihuana i amfetamina. 28-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Zdaniem śledczych pracujących nad sprawą drugi z zatrzymanych miał narkotyki sprzedawać. 24-latek usłyszał już zarzut handlu narkotykami. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.