Ze złości na brata kopnął w samochód

20-letni mieszkaniec Kluczborka kopnął w zaparkowany na  ul. Kochanowskiego samochód m-ki Mitsubishi. Powodem takiego zachowania było zdenerwowanie na brata, gdyż ten nie chciał iść z nim na piwo. Straty przez niego spowodowane wycenione zostały na kwotę 1300 zł.

W piątek 9 marca tuż przed 2:00 w nocy kluczborscy policjanci zostali powiadomieni o głośnym zachowaniu się na ul. Kochanowskiego grupy młodych ludzi.

Przybyli na  miejsce  funkcjonariusze wylegitymowali trzech młodych mężczyzn. Z relacji świadków wynikało, że  jeden z wylegitymowanych mężczyzn kopnął w zaparkowany na ul. Kochanowskiego samochód m-ki Mitsubishi Space Start. Auto posiadało wgniecenia blachy tylnego lewego błotnika.

Właściciel samochodu straty wycenił na kwotę 1300 zł. Sprawcą uszkodzenia samochodu  okazał się nietrzeźwy 20-letni mieszkaniec Kluczborka. Badanie na zawartość alkoholu wykazało prawie 2 promile.

20-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia samochodu, do którego się przyznał. Jak tłumaczył jego brat nie chciał z nim iść dalej na piwo i ze zdenerwowania kopnął w zaparkowany na ulicy Kochanowskiego samochód – informuje Aneta Czekaj, rzecznik KPP w Kluczborku.

Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Info: Komenda Powiatowa Policji w KluczborkuJest 3 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    ...

    Idzicie w […] z takimi wyrokami!
    za zabójstwo krócej pójdzie siedzieć a za kopnięci głupiego auta pójdziesz na 5 lat
    Takie Realia Polskiego Prawa..


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz