A KLASA: 3 kolejka (GALERIA)

Polonia Wołczyn wygrywa z LZS-em Starościn 3:1. Bramki dla Polonii strzelali: Kożuchowski, Paluch i Kołosowski.

To trzecia z rzędu wygrana beniaminka. Do przerwy w Wołczynie było 1:0 dla gospodarzy. Prowadzenie dał Polonii kapitan i trener Kożuchowski, który popisał się kapitalnie wykonanym rzutem wolnym.

– W pierwszej połowie dominowaliśmy na boisku – tłumaczy napastnik Polonii Bochenek.Sam zmarnowałem trzy okazje, gdzie praktycznie nie trafiałem na pustą bramkę – zauważa.

Po zmianie stron dominacja gospodarzy była również widoczna. Na 2:0 podwyższył Paluch, który kończył akcję po podaniu z lewej strony Kołosowskiego. Na 3:0 gola głową strzelił Kołosowski, po zagraniu również z lewej strony.

W końcówce goście zdobyli bramkę honorową.

Szczęśliwą wygraną odnieśli również zawodnicy z Chocianowic, którzy ograli LZS Bugaj Nowy zdobywając zwycięskiego gola w 90 minucie. Bramki strzelali Gerlic i Janik. Gerlic wpisał się na listę strzelców w pierwszej części. Po podaniu ze skrzydła dostawił tylko nogę. Przyjezdni wyrównali po rzucie rożnym, kiedy przypadkowo jeden z graczy skierował futbolówkę do własnej bramki.

W 90 minucie głową trafił Janik.

Spotkanie w Uszycach zakończyło się w 55 minucie. Gospodarze szybko wylatywali z boiska z czerwonymi kartkami za dyskutowanie i naruszanie nietykalności arbitra. W 55 minucie przy stanie 0:3  gospodarze nie mieli już do dyspozycji wymaganej przepisami ilości graczy i sędziowie musieli przerwać mecz. Wynik zostanie zweryfikowany jako walkower dla Stobrawy Ligota Dolna.

Poniżej fragmenty meczów w Chocianowicach i Wołczynie. Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

– >> Zobacz GALERIĘ z meczu Chocianowice – LZS Bugaj Nowy

[matches league_id=3 match_day=3] [matches league_id=3 match_day=4] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]

LZS Skałągi

Widzę dość sporą zależność jeśli chodzi o Uszyce i Pokój, chodzi o to że te dwie ekipy miały strony internetowe, zwłaszcza Pokój miał co pokazać. Brak osób chętnych do prowadzenia strony to zmora współczesnej społeczności piłkarskiej. Strona Uszyc istniała 5 lat, Pokoju też gdzieś z tyle. Warto nadmienić fakt, że nie były to żadne futbolowo-based strony internetowe. Spośród drużyn tej grupy tylko Praszka ma swoją autorską stronę (sic!) mniej niż połowa ligi ma strony na futbolowo, reszta nie ma nic.

3. 48x48
    :)

ligota dolna w uszycach była lepsza ale to co sędziowie wyczyniają to jest masakra niech sędziują mecz ale młodzików a nie mecz seniorów

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.