A klasa. 8 kolejka. Start jak marzenie w Gronowicach

IMG_7808

Świetny start w sezonie notują piłkarze z Gronowic, którzy w niedzielne popołudnie wygrali ósmy mecz z rzędu. Na własnym boisku pokonali LZS Krzywiczyny 3:1.

Gospodarze od początku kontrolowali przebieg spotkania, a przyjezdni skupili się na rozbijaniu ich ataków. Z gry pozycyjnej jednak niewiele wynikało, bo poza strzałem Kaczora w pierwszych minutach, kiedy futbolówka po uderzeniu z dystansu zatrzymała się na słupku, lepszych sytuacji nie było.

Krzywiczyny czekały na swoją szansę, jednak kiedy przebywali przez chwilę pod bramką przeciwnika wykonując stały fragment gry, nadziali się na szybką akcję Gronowic, a na listę strzelców wpisał się Gajdecka. W końcówce połowy Krzywiczyny próbowały odpowiedzieć, ale oprócz szumu, nic większego odnotować nie można.

Po zmianie połów długa piłka na osamotnionego napastnika gości, który przepchał się pomiędzy dwoma stoperami, a później ładnie uderzył doprowadzając do remisu. Krzywiczyny tylko poddenerwowały miejscowych, zwalniając grę z każdą upływającą minutą. Napór Gronowic nasilił się, a Włoch z bliskiej odległości wyprowadził swój zespół znów na prowadzenie. Następnie goście szukali remisu, dając tym samym Gronowicom możliwość pokazania swojej gry z kontrataku. Po jednym takim wynik ustalił Jantos.

Zobacz GALERIĘ ze spotkania LZS Gronowice – LZS Krzywiczyny 3:1

[matches league_id=3 mode=] [matches league_id=3 match_day=8] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]