A KLASA: 9 kolejka. Derby dla Chocianowic (GALERIA)

W meczu derbowym pomiędzy LZS-em Chocianowice a Stobrawą Ligota Dolna komplet punktów trafił na konto gospodarzy.

Pierwszą bramkę dla miejscowych strzelił z prawej strony Kutynia. Miejscowi mogli pójść za ciosem, bo mieli rzut karny, ale sprzymierzeńcem Stobrawy okazała się poprzeczka. Powinno być dwubramkowe prowadzenie, jednak niewykorzystana okazja zemściła się i miejscowych kibiców uciszył Tas, który wykorzystał swoją szansę po podaniu z lewej strony i mocnym strzałem pokonał bramkarza.

Po zmianie stron kolejne trafienie gospodarzy. Z dalszej odległości końcem buta bez zastanowienia uderzył szybko Żórawski i bramkarz nie poradził sobie z tym precyzyjnym strzałem.

Później gra się zaostrzyła i sędzia musiał uspokajać piłkarzy żółtymi kartkami. Kiedy grający trener sfaulował rywala w polu karnym wydawało się, że będzie po meczu, jednak miejscowi drugi raz z rzędu nie zdołali wykorzystać jedenastki trafiając znowu w poprzeczkę. Przyjezdni poczuli szansę iż przy takim obrocie sprawy mogą urwać rywalom jakieś punkty. Rzucili się do ataku, jednak więcej bramek nie było.

– >> Zobacz GALERIĘ z tego spotkania

[matches league_id=3 mode=] [matches league_id=3 match_day=9] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]

Jest 11 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    czorny

bylem na meczu i mozna powiedziec ze wyrownany choc nie powiem ze ligota powinna sie cieszyc z tego ze chocianowice nie wykorzystaly 2 rzutow karnych ktore byly sluszne . Dwa karne strzelone w poprzeczke . Chyba chlopaki musicie potrenowac dobrze te karne .

2. 48x48
    kibic

Chocianowice powinni dostać walkower, 3-0 dla Ligoty Dolnej. W druzynie Chocianowic grał zawodnik, który kilka godzin wcześniej rozegrał cały mecz w juniorce a mianowicie chodzi o p. Żórawskiego pseduonim Mumu. Proszę o sprawdzić.

3. 48x48
    kali

czy mial swoj dzien poprostu nie mial trudnych pilek do obrony cala druzyna sie spiela bardzo i to bylo widac walka o kazda pilke 🙂 z taka gra mozna myslec o awansie ale czy dzialacze gronowic tego chca ?

4. 48x48
    Ziom

Wątpię żeby tego chcieli… pewnego czasu już grali w okręgówce i to się nie sprawdziło… chyba że tym razem przypilnowaliby drużyny a nie oddali połowę składu. W tej chwili jest dobra ekipa i fajna atmosfera a co dalej to zależy od samych piłkarzy 🙂

5. 48x48
    kibic

Byłem na meczu juniorów wieć widzialem na wlasne oczy ze p. Żórawski grał pełne 90 minut. Więc chocianowice musiały zrobić przekręt ze zmianami albo w juniorach lub seniorach grał na lewo.

6. 48x48
    Piotr

lol, to Ty sie nie znasz „znawco piłki” w jednej kolejce zawodnik moze rozegrac 90minut, wiec albo cały mecz w juniorach , albo cały mecz w seniorach, a jak gral połowe w juniorach to tylko połowe moze zagrac w seniorach!!!

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.