A KLASA: LZS Chocianowice mają nowy zarząd

W piątek w Chocianowicach odbyło się Nadzwyczajne Zebranie. Wybrano na nim nowy zarząd oraz przedstawiono wstępnie plany na wiosnę. Nowym tymczasowym prezesem klubu z A klasy został Rafał Szczęsny. Wiceprezesem z kolei Arnold Prochota, a na skarbnika został wybrany Andrzej Mandrykowski. Menedżerem drużyny został Waldemar Skoczylas.

W rundzie wiosennej piłkarze będą grać w w A klasie. Paru zawodników, którzy przyszli na piątkowe zebranie wyraziło chęć dalszej gry w klubie. Z pozostałymi nowy zarząd będzie jeszcze rozmawiał w najbliższym czasie, podobnie jak i z obecnym trenerem Dawidem Nowackim.

Prezes: Rafał Szczęsny
Wice-prezes: Joachim Drąg oraz Arnold Prochota
Skarbnik: Andrzej Mandrykowski
Sekretarz: Andrzej Prochota
Menedżer: Waldemar Skoczylas
Członek zarządu: Henryk Lorek oraz Józef Prochota
Gospodarz boiska: Piotr Winkler oraz Andrzej Kaliński

Źródło: http://lzschocianowice.futbolowo.plJest 5 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    kibic

    Siemka ludzie ja mysle menedzer powinien pogadac z zawodnikami SMARD .np.napastnik pan W-pomoc środek pan Z-oraz lewa pan.K- obrona lewa pan. B takich ludzi nam w CHOCIANKACH cza.!!!!!!!!

  2. 48x48
    MIESZKANIEC

    BRAWO p. kibic niema co tych kilku wymienionych zawodników ze SMARD ma pojecie i predyspozycje na A kl uważam że pomogli by nam na wiosne.!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz