A KLASA: Polonia Wołczyn jednak II miejsce na koniec rozgrywek

Polonia Wołczyn na koniec sezonu zajęła II miejsce w tabeli.

W końcówce rozgrywek nasz zespół został wyprzedzony przez drużynę Starościna, ale ci za grę nieuprawnionego zawodnika w ostatnim meczu otrzymali walkower na rzecz Rychnowa. Dlatego też po odjęciu trzech punktów Polonia Wołczyn w ostatecznym rozstrzygnięciu ma o dwa punkty więcej niż ich rywale.

Nie wiadomo jednak czy zespół wystartuje w następnym sezonie, bowiem działacze z Wołczyna nie złożyli wniosku o przyznanie licencji. Ostateczny termin składania wniosków upłynął 1 lipca. Jak poinformował Opolski Związek Piłki Nożnej wniosku nie złożyła również drużyna Żubrów Smarchowice, która wygrała ligę.

[matches league_id=3 match_day=26] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]


Jest 4 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  gall

  jak znam życie to polonia nie wystartuje.Po 1.brak organizacji , brak człowieka który by był odpowiedzialny za drużynę a władze gminy to ogólnie też mają to w d……ie no i oczywiście brak atmosfery sportowej jak i poza sportowej kumaci wiedzą o co chodzi tak ze nie ma co się dziwić że nie złożyli odpowiednich dokumentów. A tak ogólnie to po co tam ma być drużyna nie ma dla kogo!!!Dla tych daremnych kibiców alkoholików którzy wyzywają jak coś nie idzie drużynie.Pytam się PO CO 🙂

 2. 48x48
  roy

  Jak to zwykle bywa, Byku daje sobie spokój z Polonią. Wszytko było do przewidzenia bo wystarczy sięgnąć pamięcią parę lat wstecz gdzie huczał On na cały Wołczyn iż tunelem między trybunami będzie wychodził na mecze w IV lidze już. I cóż się wtedy stało po dwóch sezonach? Dziś mamy dosłownie to samo. Działać już nie będzie, grać też (tu to akurat wiadomość na PLUS). Młodzi zawodnicy z Wołczyna których wypożyczył z MKS-u i Murowa bo nikt się już ich grą w Polonii nie będzie interesował. Zostanie sam Pan Janek, który z szacunkiem dla Niego nie zna się na graniu w piłkę a tylko z boku boiska potrafi wyszydzić zawodnika który daje z siebie tyle ile może choć czasem brakuje choćby szczęścia. Kolejny raz przychodzi przełknąć gorycz z braku piłki w Wołczynie i zainteresowania się nią URZĘDU MIASTA. Panowie, ruszcie du.. bo przecież dużo z Was zna się na tym jak działać w piłce. Zebrać wszystkich wołczyńskich chłopaków co grają po wioskach i śmiało można być czołową drużyną spokojnie okręgówki.

  „ZACZYNAŁO SIĘ TAK PIĘKNIE A SKOŃCZYŁO TAK JAK ZAWSZE”


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz