A KLASA: Wołczyn – Gronowice 3:2. Polonia testuje młodzież (GALERIA)

W niedzielę przygotowujące się do ligi wiosennej dwa nasze zespoły Polonia Wołczyn (A klasa) i LZS Gronowice (B klasa) zmierzyli się ze sobą w spotkaniu, które rozegrane zostało na sztucznym boisku w Kluczborku.

Polonia szybko wyszła na prowadzenie 2:0 po bramce Krzysztofa Tokarskiego, który strzelił głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Później podwyższył po strzale z dystansu Rak. Następnie mecz wyrównał się, a jeszcze przed przerwą Gronowice złapały kontakt po bramce Tomasza Okaja.

W drugiej połowie niżej notowany LZS wyrównał. Jantos z Włochem wyszli z kontrą i ten pierwszy wpisał się na listę strzelców. Mimo iż czasu nie było zbyt wiele, Polonia zdołała ustrzelić jeszcze jedną bramkę i wygrać 3:2.

W drużynie Polonii wystąpili nowi piłkarze: Gałkowski, Żehaluk, Mielczarek, Kula, Wojtasik (obaj Znicz Włochy).

– >> Zobacz GALERIĘ z tego spotkania Zdjęcia: Piotr Mazurczak

Polub Piotr Mazurczak Fotografia na FB i bądź szybciej z informacjami !!!

Polonia Wołczyn – LZS Gronowice 3:2 (2:1)

Bramki: 2x Tokarski, Rak – Okaj, Jantos