B KLASA: Czas już nadszedł na pierwsze mecze

Już dziś startuje Kluczborska B Klasa. Inauguracyjną kolejkę rozpocznie spotkanie w Radomierowicach, gdzie tamtejszy LZS podejmie zespół LZS Rożnów. Mecz może być ciekawy, ponieważ obie drużyny to główni pretendenci do awansu, a z pewnością pierwszy mecz pokaże jak bardzo i na ile ich będzie stać coś osiągnąć w rundzie wiosennej, mecz o godz. 15:00.

W niedzielę pozostałe spotkania. W Borkowicach dojdzie do starcia miejscowego LZS-u z ekipą LZS Skałągi. Polonia Smardy podejmie na własnym boisku mistrza rundy jesiennej obecnego sezonu, LZS Bogacicę. Na Ligocie Górnej, starcie dwóch drużyn z dołu tabeli a mianowicie LZS Ligota Górna z Młodzikiem Wołczyn, zaś na Ligocie Dolnej spotkanie Stobrawy z LZS-em Gronowice.  Przedostatnia drużyna po rundzie jesiennej, LZS Lasowice Wlk. wzmocniona kilkoma zawodnikami podejmie czwarty w tabeli LZS Bąków, a Pogoń Kostów na własnym boisku zmierzy się z LZS-em Kujakowice. Wszystkie mecze 15. kolejki naszej B Klasy zaplanowano na godz. 15:00.

15. kolejka Kluczborskiej B Klasy:

27.03.2010 – sobota:
LZS Radomierowice – LZS Rożnów godz.15:00

28.03.2010 – niedziela:
LZS Borkowice – LZS Skałągi godz. 15:00
Polonia Smardy – LZS Bogacica godz. 15:00
LZS Ligota Górna – Młodzik Wołczyn godz. 15:00
Stobrawa Ligota Dolna – LZS Gronowice godz. 15:00
LZS Lasowice Wlk. – LZS Bąków godz. 15:00
Pogoń Kostów – LZS Kujakowice godz. 15:00Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.