B KLASA: Hetman Byczyna nie zagra za Polonię Wołczyn

Hetman Byczyna nie będzie grał w A klasie za Polonię Wołczyn.

Klub z północy naszego powiatu był zainteresowany grą w wyższej klasie rozgrywkowej na licencji Polonii Wołczyn, która zdecydowała się wycofać po zakończeniu poprzedniego sezonu.

Prezes klubu z Byczyny Leonard Bonk podkreślił w rozmowie z portalem 24powiat.pl, że zespół był zainteresowany grą w A klasie, ale nigdy nie było tematu fuzji dwóch drużyn. Takim rozwiązaniem połączenia dwóch klubów Hetman Byczyna nie był nigdy zainteresowany.

Jak ustalił portal 24powiat.pl – za Polonię w A klasie ma zagrać zespół Znicz Włochy.Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    kibic

    Znicz Włochy? drużyna która dopiero się zawiązała po rocznej przerwie, po tym jak spadła z a-klasy i sprzedała swoich zawodników? To są dopiero jaja… Najsprawiedliwie bedzie jak ostatnia drużyna spadkowa się utrzymie w a-klasie i po problemie.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz