B klasa: Na Gali w Skałągach wręczono statuetki za 2009 rok (FOTO)

W niedzielę w Skałągach odbyła się Gala Piłkarska podsumowująca miniony 2009 rok. Na stronie oficjalnej tamtejszego LZS-u odbyło się wcześniej głosowanie na najlepszego piłkarza w 2009 roku. Głosujący najlepszym graczem wybrali Wojciecha Kłosa, który otrzymał ponad 32% wszystkich głosów. Piłkarz z rąk prezesa Ryszarda Woźnego i administratora portalu Adriana Kubiczka odebrał nagrodę – Złoty Buta.

Nagrodę otrzymał również głosujący w sondzie Mateusz Gulanowski z Rożnowa. Oprócz tego kapituła uhonorowała kapitana Mariusza Malinę za 30 letni staż w LZS-ie.

IMG_8695 [HDTV (720)]

IMG_8697 [HDTV (720)]

IMG_8700 [HDTV (720)]

IMG_8704 [HDTV (720)]

IMG_8712 [HDTV (720)]Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    kubik

    Gala przeszła do historii, było bardzo miło uczestniczyć w czymś takim. Jest to dobry krok, aby pokazać, że w B Klasie też można się dobrze bawić. Jednocześnie zachęcam innych do podobnych przedsięwzięć, gdyż takie szczegóły integrują środowiska piłkarskie a zawodnicy niższych klas czują się docenieni.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz