B KLASA: Powrót na boiska

W niedzielę 25 kwietnia, po cztero tygodniowej przerwie na boiska wracają zawodnicy Kluczborskiej B klasy. Będzie to jednak seria spotkań która miała odbyć się pierwotnie 21 marca, czyli że zamiast 18 kolejki drużyny rozegrają mecze z kolejki 14. Ciekawie może być w Bogacicy gdzie lider podejmie wzmocnioną w przerwie zimowej ekipę LZS Lasowice Wielkie. W Bąkowie spotkają się sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny miejscowego LZS-u oraz Stobrawy Ligota Dolna.

W Kujakowicach tamtejszy LZS będzie gościł zespół LZS Borkowice. Na mecz z LZS-em Rożnów wybiorą się gracze Pogoni Kostów. W Skałągach pojedynek LZS Skałągi z Polonią Smardy, na Ligocie Górnej starcie drużyn z drugiej części tabeli a mianowicie LZS Ligota Górna kontra LZS Gronowice. W sobotę natomiast, LZS Radomierowice podejmie u siebie drużynę Młodzika Wołczyn.

14. kolejka Kluczborskiej B-klasy
Sobota – 24.04.2010:
LZS Radomierowice – Młodzik Wołczyn godz. 16:00

Niedziela – 25.04.2010:
LZS Bogacica – LZS Lasowice Wlk. godz. 16:00
LZS Bąków – Stobrawa Ligota Dolna godz. 16:00
LZS Skałągi – Polonia Smardy godz. 16:00
LZS Kujakowice – LZS Borkowice godz. 16:00
LZS Rożnów – Pogoń Kostów godz. 16:00
LZS Ligota Górna – LZS Gronowice godz. 16:00Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.