B KLASA: Radomierowice – Stobrawa 3:2

W hicie 18. kolejki Kluczborskiej B-klasy, rozegranym dzisiaj, LZS Radomierowice po bardzo dobrym spotkaniu pokonał Stobrawę Ligota Dolna 3:2. Na początku meczu, inicjatywę w posiadaniu piłki przejęli gospodarze. I to oni jako pierwsi zdobyli gola. W następnych minutach to Stobrawa zaczęła atakować na bramkę gospodarzy, lecz kontratak miejscowych okazał się skuteczny i było 2:0. Na przerwę gospodarze mogli schodzić z trzy bramkową zaliczką, jednak golkiper Stobrawy, Bartłomiej Doliński obronił rzut karny. W drugiej połowie Stobrawa nieco się przebudziła i zdołała zdobyć kontaktową bramkę na 2:1, jednak gospodarze , LZS Radomierowice zdołali jeszcze raz trafić do bramki gości. Wynik, 3:2 ustalił w późniejszych minutach Dariusz Styrczewski.

LZS Radomierowice – Stobrawa Ligota Dolna 3:2
Gole:           – Dariusz Styrczewski x2

Grający trener Stobrawy Ligota Dolna, Dariusz Styrczewski (na pierwszym planie),