B KLASA: Reformy w terminarzu

Wydział Gier i Dyscypliny w Kluczborku, postanowił nieco zreformować terminarz Kluczborskiej Klasy B. A mianowicie zamiast rozegrania normalnie 18 kolejki, dnia 25 kwietnia, będzie rozegrana pierwsza wiosenna kolejka czyli ta która miała zainaugurować rozgrywki w 2010 roku, w terminarzu oznaczona numerem 14.

Pierwszego maja zostanie rozegrana 16 kolejka, ta która miała się odbyć 11 kwietnia lecz z powodów żałoby narodowej (od 10 do 18 kwietnia) odbędzie się w Święto Pracy. W Państwowe Święto Konstytucji czyli 3 maja, odbędzie się druga nie rozegrana kolejka w okresie żałoby narodowej, czyli 17 seria spotkań. Od 9 maja już normalnie wszystko będzie się odbywało. Czyli poczynając od 18 kolejki zakończy się na 26 serii spotkań, 27 czerwca br.

Spotkania 14 kolejki, 25 kwietnia 2010r.
LZS Radomierowice – Młodzik Wołczyn
LZS Ligota Górna – LZS Gronowice
LZS Bąków – Stobrawa Ligota Dolna
LZS Bogacica – LZS Lasowice Wlk.
LZS Skałągi – Polonia Smardy
LZS Kujakowice – LZS Borkowice
LZS Rożnów – Pogoń KostówNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.