B KLASA: Sensacja w Lasowicach

W Lasowicach doszło do sensacji której mało kto by się spodziewał. Przedostatnia drużyna po rundzie jesiennej w tabeli B klasy, pokonała czwarty zespół po pierwszej fazie rozgrywek. A mianowicie LZS Lasowice Wielkie wygrał z LZS-em Bąków 2:1. W Borkowicach w starciu tamtejszego LZSu z LZS-em Skałągi padła wygrana 2:1 na korzyść gospodarzy.

W innych dzisiejszych meczach. Stobrawa Ligota Dolna ograła LZS Gronowice 5:2, LZS Ligota Górna uległa Młodzikowi Wołczyn 2:4. Pogoń Kostów skromnie ograł LZS Kujakowice 1:0, a Polonia Smardy przegrała na własnym boisku z mistrzem rundy jesiennej LZS Bogacicą, 0:3. Wczoraj natomiast LZS Radomierowice zremisował z LZS Rożnów, 2:2.

Wyniki 15. kolejki Kluczborskiej B Klasy:
LZS Radomierowice – LZS Rożnów 2:2
Gole:
LZS Borkowice – LZS Skałągi 2:1
Gole: Sobek 57′, Gibas 93′ – W.Kłos 80′
LZS Lasowice Wlk. – LZS Bąków 2:1
Gole: Mieszkalski 25′, Jośko 66′ – Fortuna 18′
LZS Ligota Górna – Młodzik Wołczyn 2:4
Gole:
Stobrawa Ligota Dolna – LZS Gronowice 5:2
Gole: Palutkiewicz x2, Zwoliński, Doliński, Stach – Lasik, Karpiński
Polonia Smardy – LZS Bogacica 0:3
Gole:  – Wiecha x2, Kuzaj
Pogoń Kostów – LZS Kujakowice 1:0
Gole: Elbing 89′-k.Jest 5 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  daro

  To co wyprawiał sedzia w meczu Ligota Górna vs Wołczyn woła o pomste do nieba ligota po prowadzeniu 2 do 1 zdobywa bramke na 3 do 1 po czym sedzia uznaje gola i pokazuje na srodek ale po paru sekundach zmienia swoja decyzje smiech na sali Druga kntrowesyjna sytuacja w polu karnym Ligoty obronca zostaje nabity w reke obrócony tyłem do piłki i rzut karny ale to ze zawodnik Wołczyna był na spalonym to juz nie widzał oślep czy co No nic to tylko B klasa

 2. 48x48
  Fanatycy

  Lasowice Zostało bardzo mocno się umocniło pozyskując Adriana Czernika, który jest liderem tej drużyny i bardzo dobrze ją poukładał przesuwając między innymi M.Janasa do pomocy:) Mogą być w tym sezonie bardzo niebezpieczni:)

 3. 48x48
  anonim:)

  Lasowice z nowym trenerem i piłkarzem , którym jest Adrian Czernik zostało bardzo dobrze poukładane 🙂 I bedą w tej rundzie bardzo groznymi rywalami 🙂


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz