B-klasa: W Skałągach najlepszy piłkarz 2009 roku dostanie Złotego Buta ?

Sezon ogórkowy trwa, a do wiosny w kluczborskiej B-klasie pozostały ponad dwa miesiące. W ostatnią niedzielę marca mają zostać wznowione rozgrywki. W wielu klubach trwa przerwa, niektóre drużyny już trenują… a niektóre starają się urozmaicić tą srogą tegoroczną zimę różnymi konkursami.

W LZS-ie Skałągi trwa, ogłoszony przez oficjalną stronę, konkurs na Najlepszego Piłkarza minionego 2009 roku. Jak podaje portal, zwycięzca ma otrzymać niezwykle prestiżową nagrodę: Złoty But !!!

Twórcom strony jak i działaczom, kibicom i piłkarzom ze Skałąg najszczersze gratulacje tego wspaniałego pomysłu. Tym samym mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć w Waszym klubie podczas wręczania statuetki i opublikować to na łamach portalu 24powiat.pl.

http://www.lzs-skalagi.pl

pucharaJest 5 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  kubik

  Jako administrator strony http://www.lzs-skalagi.pl oświadczam, że jest to prawdą. Nagrody są dwie. Pierwsza za Najlepszego Piłkarza Roku 2009 jest to widoczna wyżej statuetka a druga to piłka, którą dostanie w drodze losowania jeden z internautów, który brał udział w zabawie. Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2010
  Godziny jeszcze nie ustalono, lecz będziemy informować was na bieżąco. Dziękujemy 24powiat.pl, za zainteresowanie się naszym skromnym serwisem oraz za to, że zostaliśmy zauważeni.

 2. 48x48
  kubik

  Nominowani zawodnicy do wyboru Najlepszego Piłkarza Roku 2009 to Ci, którzy rozegrali choć jeden mecz. Tacy, którym to się nie udało nie wzięli udziału w zabawie. Najlepszym Piłkarzem Roku 2009 który otrzyma Złotego Buta jest Wojciech Kłos. Wczoraj została także wylosowana piłka, którą otrzymał jeden z uczestników zabawy. Krótki filmik z losowania jest dostępny na naszej stronie: LZS Skałągi Gala wręczania nagród odbędzie się w niedzielę 31. stycznia br.

 3. 48x48
  śmiech

  robicie sobie wewnatrz druzynowy konkurs na gwiazdora skaląg i musicie tak to naglasniac? do tego oddano moze z 20 głosów i tak „gala piłkarska”.Troche to kiczowate i wiesniackie. ale jak lubicie. co innego gdyby glosowanie dotyczylo wszystkich zawodników b-klasy…

 4. 48x48
  kubik

  Masz prawo do krytyki to fakt i takie jest TWOJE zdanie, nie bądź kiczowaty i wieśniacki i ufunduj nagrodę dla całej B klasy 🙂


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz