B-klasa: LZS Borkowice – ?To czego nie damy rady osobno, damy radę razem!?

Dziś Kluczbork i okolice emocjonują się głównie poczynaniami Miejskiego Klubu Sportowego w Kluczborku. Trudno się dziwić, w końcu to zaplecze Ekstraklasy. Gdzieś jednak w cieniu jest wiele klubów na niższych poziomach rozgrywkowych. Czasem emocje związane z wiejską drużyną bywają o wiele silniejsze niż te, które wywołuje MKS.

Jednym z takich klubów jest LZS Borkowice, który występuje w kluczborskiej B klasie. Klub ten posiada tradycję sięgającą 50 lat. Mimo wielu trudności jakie klub napotykał przez wiele lat funkcjonowania, dzięki pracy ludzi kochających sport i chcących poświęcić swój czas lokalnej społeczności, LZS Borkowice nadal istnieje i w roku 2009 awansował do B klasy. Pieczę nad klubem od lat sprawują Prezes Jerzy Chącel oraz Skarbnik klubu, Pan Franciszek Knop.

Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach i jest to czas treningów, ale także zmian w kadrze. W związku z powyższym wszystkich, którzy lubią i potrafią grać w piłkę nożną zapraszamy do naszego Klubu! Dlaczego LZS Borkowice?! Nie znajdziesz tu luksusów rodem z Realu Madryt czy Manchesteru United, ale twarde, spartańskie warunki, które kształtują ciało i charakter! Poczujesz, że jesteś częścią fajnej ekipy i dokładasz ważną cegiełkę do budowy Klubu z 50-letnią tradycją!!! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na trening w każdy czwartek na godzinę 18:00. Trenujemy w Kluczborku przy ulicy Katowickiej w hali KKS-u.

W menu strony www.lzsborkowice.xx.pl znajdziecie kontakt telefoniczny i mailowy. Zapraszamy!

borkowice

artykuł sponsorowany

www.lzsborkowice.xx.plJest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz