Czytelnicy informują: Uwaga na dziurę w studzience na ulicy Grunwaldzkiej

Uwaga na olbrzymią dziurę w studzience przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku – apeluje nasz czytelnik, który dostrzegł usterkę podczas spaceru z córką.

Nie jest ona w ogóle zabezpieczona i stwarza zagrożenie dla przechodniów, a szczególnie dzieci. Gdyby ktoś w nią wdepnął to mogłoby się skończyć groźnym złamaniem – informuje Adik. Poniżej załączone zdjęcia.Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Aga

  A co ma gmina do tego, to studzienka telekomunikacji i to oni odpowiadaja za swoja infrastrukturę. Tyle na temat Pani niemadra Aniu.

 2. 48x48
  ktos

  brawo dla chłopa za info moze komus sie przydac.

  oby wiecej taki newsow na co uwazac bo zasadzec w kluczborku i okolicach jest pełno.
  Nawet spoko sprawa byłoby utworzenie specjalnego działu dla takich newsow.

 3. 48x48
  Adam

  Witam 🙂 odnośnie tej dziury, dowiedziałem sie od mojej siostry że wpadła nogą do niej. Ma wielkiego siniaka itp. Niby widoczna ale właśnie szukała coś w torebce i nie patrzyła przed siebie i klops.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz