DNI KLUCZBORKA 2012: Zobacz jakie gwiazdy zagrają na obchodach dni miasta

Tegoroczne obchody dni miasta Kluczborka odbędą się w weekend 29 czerwiec – 1 lipca 2012. Imprezy odbędą się tak jak w 2011 roku na terenie kampusu Stobrawa. Scena muzyczna będzie usytuowana na boisku KKS. Aby dostać się na teren obiektu trzeba będzie zakupić wejściówki w cenie 5 zł (dzieci do lat 7 wejście za darmo).

W czasie obchodów Dni Miasta w Kluczborku ma odbyć się również mecz towarzyski z udziałem aktualnego mistrza kraju w piłce nożnej – Śląska Wrocław, który zmierzy się z drużyną Karpaty Lwów. Spotkanie odbędzie się na rzecz budowy Hospicjum Stacjonarnego w Smardach.

GŁÓWNE GWIAZDY sceny muzycznej 2012:

BUDKA SUFLERA (piątek 29 czerwiec 2012, godzina 22:00)

KAYAH (sobota 30 czerwiec 2012, godzina 22:00)

ROBERT M (piątek 29 czerwiec 2012, godzina 20:00)

Robert Mączyński, znany wcześniej pod pseudonimem Electro One, a obecnie Robert M urodzony 22 marca 1982 w Krakowie. Polski DJ i producent muzyczny. W 2010 roku wraz z projektem 3R nagrał single Shine On, Black Cherry, Don’t You i Over & Over oraz wyprodukował także singiel Diamonds dla duetu Twinz.

W 2010 roku otrzymał tytuł artysty roku Eska Music Awards. Następnie w styczniu 2011 roku otrzymał sześć nominacji do nagrody VIVA Comet Awards w kategorii: Artysta roku, Charts Awards, Debiut roku, Dzwonek roku, Płyta roku i Najlepsze na viva-tv.pl. Zdobył trzy: Artysta roku, Debiut roku, Dzwonek roku.

——————————————————————————————-

PIĄTEK 29 czerwca – impreza od godziny 17:00

Oprócz dwóch głównych koncertów (Robert M i Budka Suflera) zagra również zespół Reggae – Bongostan

Odbędzie się wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych uczniów i sportowców

Dyskotekę pod namiotem do godziny 3:00 poprowadzi DJ Andree

SOBOTA 30 czerwca – impreza od godziny 17:00

Oprócz koncertu Kayah zagra również Zbigniew Foryś Band – Zespół powstał w 2005 roku. Założył go członek poprockowej grupy LOMBARD. Zespół specjalizuje się w muzyce rockowej i rock’n’rollowo-blues’owej grając we własnej aranżacji znane i lubiane przeboje lat 60-tych, sławnych na całym świecie zespołów rockowych, jak THE ROLLING STONES, CREEDENCE CLEARWATHER REVIVAL oraz własne kompozycje.

BIG BIT – The Beatles Show – Zespół BIG BIT powstał w 1999 roku z inicjatywy Waldemara Kuleczki, kompozytora i producenta znanego m.in. z Oddziału Zamkniętego, Papa Dance, Person. W swoich założeniach jest realizacją wielkiej pasji i miłości do muzyki lat 60-tych, a przede wszystkim, hołdem dla geniuszu zespołu 100-lecia – The Beatles. W repertuarze zespołu obok polskich piosenek utrzymanych w wyżej wymienionym stylu, zespół ma opracowane kilkadziesiąt piosenek The Beatles. Wszystkie utwory wykonywane są z zachowaniem idealnego podobieństwa do oryginałów

W godzinach 17:00 – 20:00 w pobliżu namiotu będzie znajdować się interaktywna strefa dla dzieci

Zabawę pod namiotem poprowadzi zespół Ostatnie Takie Trio

NIEDZIELA 1 lipiec

Opolski Jarmark Folkloru i Piknik Stowarzyszeń


——————————————————————————————

DNI KLUCZBORKA 2011

W poprzednim roku (czerwiec 2011 dop. red.) sprzedaliśmy około 20 tys. biletów. Obchody miasta zbilansowały się w 85% – mówi Agnieszka Dąbrowska z Referatu Promocji w Kluczborku.

Było również bezpieczniej niż na Błoniach (północna część Kluczborka).

– >> Przeczytaj o raporcie policji z poprzedniego roku.

– >> Zobacz jeszcze raz obszerne GALERIE zdjęć z poprzednich DNI KLUCZBORKA 2011
Jest 97 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Man ;D

  Gatunek Hip-Hop: Eldo, DonGuralEsko, Hemp Gru, Sobota, GrubSon .!
  Inny Gatunek : BRUK BRADERS – gwiazdy programu Must Be The Music.

 2. 48x48
  Propozycja ;D

  Gatunek Hip-Hop: Eldo, DonGuralEsko, Hemp Gru, Pezet , GrubSon .!
  Inny Gatunek : BRUK BRADERS ? gwiazdy programu Must Be The Music.

 3. 48x48
  Justyna

  będzie ciekawe :D:D BETHEL !!!!!! dawać!

  (albo jak kto woli ICH TROJE , AKCENT – POSLKI DISCO POLO , BOLEC ORKIESTRA , LECH ROCH PAWLAK Z OPOLA LUB GRACJAN ROZTOCKI , TOMASZ NIECIK HEHE )

 4. 48x48
  Zann

  Umiecie czytać? ‚mniejszych koncertów niskobudżetowych’. To co wy wyskakujecie z O.S.T.R., Grubsonem czy Peją. Przecież oni nie przyjadą zagrać za ‚czapkę’ gruszek’ a ‚główne gwiazdy’ jak widać już są wybrane.

 5. 48x48
  Stefan

  Zann ,ale masz u mnie minusa!!! Zepsułeś mi przednią zabawę. Niektórzy gangsterzy z naszego miasta już widzieli Eminema rapującego przed występem dzieci z KDK. Dupeczki widziały na scenie Enrique z Pitbullem , a ty jako jedyny na prawie 20 komentarzy się jorgnąłeś.
  Więc gangsterzy od powyższych komentarzy bez dyskusji do łóżek…

 6. 48x48
  ;)

  Uważam, że mogłyby wystąpić grupy hip-hop’owe kluczborskie, jest ich mnóstwo, a będą znacznie tańsze od O.S.T.R. itp. talentu mają też nie mało ! Wielu z nich supportowało już wcześniej znanych raperów, sprawdziliby się w tym znakomicie 😉

 7. 48x48
  Roksana

  ja bym chciała np posłuchać Afromental albo Feel są to bardzo fajne zespoly i wedlug mnie o wiele lepsze nz takie stare zespoly jak budka suflera, albo enej niech przyjedzie.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz