Dni Kluczborka już 17-19 czerwca. Pierwsze szczegóły

Jak już wcześniej informowaliśmy na łamach portalu, nie będzie corocznej imprezy na Błoniach. Tegoroczne dni Kluczborka zostały przeniesione do parku. Scena na której wystąpią gwiazdy będzie rozłożona na stadionie KKS-u. Aby wejść, trzeba będzie kupić bilet wstępu. Kosztować ma 4 zł na cały dzień. Dzieci do 7 lat mają wejście za darmo.

W tym roku dni miasta odbędą się w weekend 17-19 czerwca.

W piątek na scenie wystąpią: Paweł Kukiz i Piersi oraz Kamil Bednarek.

W sobotę zagrają Lady Pank, a także Ada Szulc.

Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  ..

  Ogólnie bardzo dobrze dobrali wokalistów.!!! TYLKO na KKS-ie a nie na błoniach, myślę, że przez to będzie mniej osób i bez tradycji… 🙁

 2. 48x48
  !!!

  Miasto uległo presji kolesia od bufetu, bo wielce był w plecy przez Żabki ,Miksusy i inne sklepy które miały tańsze browary. Wstyd Kluczbork!!!

 3. 48x48
  .

  Koleś od bufetu kładzie pieniądze na to żeby stać z tym swoim jak to mówisz bufetem i nie dziwie mu się, że się o to skarżył. Innym rozwiązaniem żeby go zadowolić byłoby ogrodzenie terenu imprezy pletakiem i postawienie ochrony na bramkach do szperania ludzi czy nie wnoszą alko, ale ogradzanie całych błoni byłoby kompletnie bezsensowne i przy okazji nie opłacalne, a poza tym tak jak było już kiedyś napisane, miasto wyprzedaje błonia pod budownictwo mieszkalne, więc w tej sytuacji park jest najlepszym rozwiązaniem 😉

 4. 48x48
  !!!

  Masz rację, lepiej żeby pijana banda oszołomów zniszczyła świeżo wyremontowany park.
  Odnośnie bufetu:
  Gdyby miał piwo w cenie zbliżonej do ceny w sklepie(nie 4 albo 5 zł za 0,4 l) to nikt by nie pedził do sklepu. W tym roku stacja paliw Sypko się obłowi o ile ktoś pójdzie na imprezę.

 5. 48x48
  oki

  Impreza musi być na KKS ponieważ walne zebranie spółdzielni mieszkaniowej PRZYSZŁOŚĆ KTÓREJ JEST TEREN, NIE WYRAZIŁO ZGODY NA ORGANIZACJĘ DNI KLUCZBORKA NA ICH TERENIE.

 6. 48x48
  .

  Obojętnie gdzie się będą odbywać Dni Kluczborka to zniszczenia i tak będą, bo „bandzie pijanych oszołomów” będzie bez różnicy czy rozwali ławkę na osiedlu czy w parku, żeby nie było zniszczeń potrzebna byłaby zmiana mentalności ludzi, a na to nie mamy szans.

 7. 48x48
  Krzysztof

  Dni kluczborka 2011 byłem więc mogę się wypowiedzieć! Totalne dno komera ! nieporozumienie! pomyłka! wstyd! żenada brak mi słów by określić to co tam zastałem!
  Byłem na wszystkich dniach kluczborka od samego początku i zawsze była to impreza godna uwagi i gwarantująca dobrą zabawę!
  Tegoroczne dni kluczborka to był dla mnie szok! wogóle co to za miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakieś śmieszne bilety! a dupki z ochrony szkoda że w toy toy nie pilnowali czy za dużo papieru nie zużywasz! koncert rockowy a ty człowiek nawet piwa się napić nie może nic dziwnego że Panasewicz wyszedł z koncertu w połowie żeby sobie sztagana strzelić ja też bym się wnerwił gdyby przyszło mi śpiewać dla mocherowców! Organizatorzy wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i żżżżżżżzenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. 48x48
  Tomek

  Te niby „święto naszego miasta” to jedna wielka porażka – dla kogo była to impreza ? Moim zdaniem po to aby komuś napchać kieszeń. Byłem tam i to co się działo to przeszukiwanie ludzi jak przestępców to jedna wielka porażka.Piwa nie można było wnieść ,ale napoi i innych rzeczy można było wnieść do woli.Więc nasi samorządowcy zrobili imprezę dla nich a nie dla swoich mieszkańców.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz