Dni Kluczborka: Podsumowanie imprez (GALERIE). Weź udział w SONDZIE

Zakończyły się tegoroczne dni miasta Kluczborka. Po raz pierwszy odbywały się one na stadionie KKS oraz w jego pobliżu. Zapraszamy wszystkich do zagłosowania w naszej sondzie, w której pytamy czy podobał wam się całokształt imprez w nowym miejscu ? Ankieta znajduje się z lewej strony portalu. Zapraszamy do wzięcia udziału w niej.

W piątek podczas pierwszego dnia imprez na scenie wystąpił Kamil Bednarek oraz zespół Horyzont, a także Paweł Kukiz z zespołem Piersi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą GALERIĄ zdjęć. Są już fotki z pierwszego dnia tegorocznych obchodów dni naszego miasta Kluczborka. Całość odbywa się na stadionie KKS oraz na obiektach kampusu Stobrawa. Fot. Piotr Mazurczak.

– >> Włącz GALERIĘ z piątku

Fot. Piotr Mazurczak

W sobotę głównym koncertem był zespół Lady Pank. Na scenie pojawiła się również finalistka X Factor. Odsyłamy do GALERII zdjęć na stronę forumkluczborskie.pl

Fot. Dawid Matyszczak

W ostatni dzień zaprezentowali się uczniowie z Młodzieżowego Domu Kultury w Kluczborku. Wystąpił również kabaret Szarpanina. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z niedzieli. Fot. Piotr Mazurczak.

– >> Włącz GALERIĘ z niedzieli

Zdjęcia z Dni Kluczborka będzie można również oglądać na stronie Urzędu Miasta: www.kluczbork.pl
Jest 31 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Arek

  Nawet fajnie było ale bilety powinny byc po 2 zlote a nie po 4 i jeszcze ci ochroniarze którzy nie wpuszczają z piwem w okolice 100m od sceny i przeszukują torebki Przesada!!!! Dlatego wszyscy siedzieli przed ochroniarzami i pili piwo a przed sceną mało ludzi.

 2. 48x48
  DARO

  Wstep 4zl ok niech juz jest ale to ze brwara nie mozna wniesc to mi sie kur……. nie podoba w srodku tyskie 5.50 pucha zenada lane 4.50 ale to nie piwo tylko jakies siki kukiz dał rade impera pod namiotem tez zobaczymy jak dzisiaj bedzie

 3. 48x48
  Mariola

  Było zajebiście tylko żeczywiście troche przesadzili z tym wstepem zdzieruchy imprezka pod namiotem z Andre było naprawde zajebista zagrał świetnie zreszta jak zawsze

 4. 48x48
  łuk

  Dźwięk się fajnie niósł mieszkam w okolicach błoni cala imprę było dobrze słychać.
  ANDRZEJ Dj Andre dał CZADU pozdro

 5. 48x48
  klbfan

  nie no Lady Pank pozamiatał scene!
  super wystep! Jeden z lepszych jakie były w Kluczborku.
  Mysle ze wielu młodych artystow moze sie uczyc od seniorow.

 6. 48x48
  prezes04

  Dni Kluczborka nawet fajne ale wstęp po 4 zł to przesada 2 zł albo symboliczna złotówka w zupełności by starczyły. A co do koncertów to Lady Pank pozamiatali wszystkich!!!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz