Dni Kluczborka: Raport Policji – Nie było poważniejszych wykroczeń

W tym roku Dni Kluczborka po raz pierwszy odbyły się w parku. Na stadionie KKS-u rozłożona była scena muzyczna. Impreza odbywała się również na bocznym boisku obok stadionu. Rywalizacja sportowa prowadzona była na obiektach kampusu Stobrawa.

Wcześniej coroczne obchody dni miasta odbywały się na północnych błoniach. Czy było spokojniej ?. Z raportu kluczborskiej policji w porównaniu z poprzednim rokiem wynika, że tak.

W tym roku podczas trzech dni nie odnotowaliśmy większych wykroczeń – informuje Aneta Czekaj, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

W sobotę były dwa przypadki naruszenia nietykalności cielesnej – wylicza Aneta Czekaj.

Alkohol był sprzedawany tylko i wyłącznie na KKS-ie, a do jego spożywania były wyznaczone miejsca na terenie trwania imprez. Spożywanie alkoholu poza obszarem imprez było zgodnie z prawem karane. Policjanci nałożyli łącznie 14 mandatów za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym (w tym również mandaty za zakłócanie ciszy nocnej).

Został zatrzymany jeden niepełnoletni, u którego w wydychanym powietrzu wykryto promil alkoholu. Został on odwieziony pod opiekę rodziców do Wołczyna – tłumaczy rzecznik.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.