Dni Wołczyna 2014. Kukiz i Piersi na scenie. Zdjęcia

IMG_2295

W tym roku obchody Dni Miasta Wołczyna potrwają trzy dni.

W piątek na scenie zaśpiewała Ania Wyszkoni

 Zobacz zdjęcia z koncertu Ani Wyszkoni

W sobotę 28 czerwca z kolei pojawił się Zespół Kukiz i Piersi.

 Zobacz zdjęcia z koncertu zespołu Kukiz i Piersi

W niedzielę przewidziano występy lokalnych zespołów.

Przepraszamy, nie ma żadnej aktywnej ankiety

dniwolczyna2014Jest 5 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  mieszkaniec

  ale w sobote to raczej nie wystapi Paweł Kukiz i Piersi,przeciez ich drogi sie rozeszly i oni nie graja razem

 2. 48x48
  mieszkaniec

  No i mamy odpowiedź samego Pawła którego pozdrawiamy

  Paweł Kukiz, dnia 20 Maj 2014 – 11:18 PM, napisał:

  Ja Panu wyjaśnię.
  Są dwa zespoły: „Kukiz i Piersi” oraz „Piersi” . Pierwszy nie gra „Bałkanicy” a drugi właśnie dzięki „Bałkanice”, którą skomponował jest obecnie ogromnie popularny.
  Z zespołu „Kukiz i Piersi” (Kukiz- vocal, Cieślak-gitara, Imiołczyk- instr. klawiszowe) odszedł basista, perkusista i człowiek, który dospiewywał chórki oraz grał na tamburynie. Można tez odwrotnie- zespół „Kukiz i Piersi” opuscił basistę, perkusistę i tamburyniarzo-chórzystę 🙂 .
  Muzycy zespołu „Kukiz i Piersi” ,czyli ja- wokalista, autor tekstów i przeważającej części muzyki – zgodzili sie na uzywanie przez trójke , którą wymieniłem nazwy „Piersi”.
  Podstawowym powodem rozstania były rożnice w kwestii podejścia do muzyki. „Kukiz i Piersi” to zespół, dla którego muzyka jest tłem do rockowej, kontestujacej ideologii zas „Piersi” to grupa, która muzyke traktuje jako zabawę. Teksty równiez. Takie dwa sprzeczne ze sobą nurty są nie do pogodzenia w jednej grupie i stąd rozstanie. Ot, cała filozofia 🙂
  Na marginesie dodam, że wszystkie teksty grupy „Kukiz i Piersi” – od początku jej powstania do 2013 roku- są mojego autorstwa. Muzyka w znacznej wiekszości również. W „Bałkanice” naturalnie nie maczałem palców. Zresztą – nie potrafiłbym zrobic takiej muzyki bo to obca mi stylistyka i „klimat”. Wolę stare cygańskie ballady ale o gustach sie nie dyskutuje .
  Pozdrawiam.
  Paweł Kukiz


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz