Dodatkowe patrole policyjne

podpisanie3.1

Gmina Kluczbork przeznaczyła 10 000 zł. na dodatkowe patrole Policji.

Porozumienie w tej sprawie podpisali Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Wojciech Augustynek i Burmistrz Kluczborka Jarosław Kielar.

W środę 19 marca Burmistrz Kluczborka Jarosław Kielar i Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Wojciech Augustynek podpisali porozumienie w sprawie dodatkowych patroli policyjnych na terenie gminy Kluczbork. Władze gminy na ten cel przeznaczyły 10 000 złotych.

Dodatkowe patrole pojawią się przede wszystkim w dni weekendowe, w miejscach szczególnie zagrożonych przestępstwami, a także w trakcie zabezpieczania imprez organizowanych na terenie gminy. Umundurowani funkcjonariusze będą pełnili dodatkowe służby w swoim czasie wolnym – rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, Mariusz Trejten

Źródło: KPP KluczborkJest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    Marek

    Do p. Wojciecha wielka prośba ,aby na odprawach poinformować policjantów wszystkich wydziałów żeby nie zajmowali się pierdołami tzn. jeżdżącymi obywatelami naszego miasta na rowerach (oczywiście trzeźwych). Przyszła wiosna trzeba troszkę się poruszać, nie tylko samochód. Pisze to dlatego ,że wczoraj jadąc ze zbiornika Kluczbork, poruszając się szerokim chodnikiem, jadąc bardzo powoli zwracając uwagę na pieszych bo to oni mają pierszeństwo, patrol policji jadąc pewnie od „Fryca” z pełnymi brzuchami, w bardzo taki bym powiedział wulgarny sposób „hej facet złaź z tego rowera”. Mieli szczęście ,że jestem spokojny bo inny to rzucił by im wiązankę. Z rowera nie zszedłem tylko obróciłem się i pojechałem dalej. A więc co to było, pokazanie że oni są najważniejsi i trzeba się ich bać, bo gdybym naprawdę zrobił coś złego to byli by konsekwentni i mnie zatrzymali. A tak pojechali dalej. W ogóle ja się widzi tych młodych szczyli jeżdżących radiowozami bez pasów i bez celu w okularkach, uśmiechniętych, zadowolonych z życia to ja się pytam za co im płacą. No chyba że paliwo kupują za swoje pieniądze i patrolują miasto, w którym codziennie dochodzi do zabójstwa, mordu i kradzieży. Panie komendancie nie tak powinna wyglądać Kluczborska policja ,nie patrzmy się na inne miasta, róbmy swoje dla społeczeństwa ,nie trzeba karać bezbronnych ludzi tego miasta ,że jadą rower po chodniku czy jakimiś uliczkami. Żyjmy jak normalni ludzie jeden dla drugiego. A jeżeli jest tyle pieniędzy na przejażdżki to wyślijmy ich na szkolenia do holandi , niemiec czy skandynawi i niech zobaczą kto to jest rowerzysta i zwykły obywatel jak go szanują. U nas liczy się tylko mandat i wykrywalność. Nie spotkałem się z przypadkiem ,że policjant podszedł i spytał „może pomóc bo widzę ,że pan się zgubił albo szuka czegoś” tylko od razu tu jest zakaz wjazdu proszę dokumenty. Przykro komendancie. Dziękuje


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz