Mały wielki człowiek

MKS Kluczbork pokonał Polonię Bytom 3:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Reinhard, Giel oraz Hober.

Ozdobą spotkania była niewątpliwie pierwsza bramka strzelona przez gospodarzy. Dokładnie w 21 minucie piłkę na lewym skrzydle otrzymał Reinhard i niespodziewanie zdecydował się na uderzenie. Ku uciesze kibiców futbolówka przelobowała bramkarza Polonii u ugrzęzła w siatce, a nasz młodzieżowiec mógł tonąć w objęciach pozostałych zawodników MKS-u Kluczbork.

Widziałem, że bramkarz jest wysunięty, więc zdecydowałem się na uderzenie. To nie było łatwe zwycięstwo. Szybko strzelone bramki dały nam spokój. Szkoda, że Polonia zdobyła w końcówce gola. Lepiej było dla nas na zero z tyłu. Trzy punkty z pewnością pomogą nam – mówił po spotkaniu Reinhard.

Goście jeszcze się nie otrząsnęli a było już 2:0. Tym razem po dośrodkowaniu z prawej strony głową trafił Giel, który następnie z resztą zespołu oryginalnie celebrował swoje trafienie. Strzelec gola zwołał do siebie piłkarzy, którzy usiedli na murawie, a sam wystąpił w roli motywatora zachęcając zawodników do jeszcze lepszej gry i strzelania kolejnych goli.

Chcieliśmy wymyślić coś oryginalnego dla kibiców po zdobyciu gola, stąd taka celebracja. Mam nadzieję że się podobało wszystkim. Jeśli chodzi o mój występ w dzisiejszym spotkaniu to oceniam go połowicznie. Źle zachowałem się w innej sytuacji, gdzie przestrzeliłem z bliskiej odległości – komentował Giel.

Przed przerwą trzecią bramkę strzelił jeszcze Hober, który otrzymał piłkę z lewej strony, następnie przyjął z odejściem na wolne pole, a potem skutecznie uderzył będąc w polu karnym.

Zrobiliśmy dzisiaj to co sobie zakładaliśmy przed meczem. Skuteczność dzisiaj nie zawiodła. Mecz się ułożył od początku po naszej myśli. Z Chrobrym brakowało nam skuteczności. Trochę nad tym pracowaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie i dzisiaj są efekty. W drugiej połowie trochę się cofnęliśmy i trwał napór rywali. Nie mieli jednak klarownych sytuacji. Szkoda straconej bramki w końcówce spotkania – mówił po meczu Hober.

MKS Kluczbork – Polonia Bytom 3:1 (3:0)

Bramki: Reinhard 21′, Giel 23′, Hober 37′ – Lachowski 88′

Zobacz GALERIĘ z tego spotkania

 Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.