I LIGA: Adam Deja: „Wszystko na to wskazuje, że zagram w…”

Pomocnik Adam Deja najbliższe pół roku spędzi w swoim dotychczasowym klubie OKS Olesno. Zawodnik potwierdza, że już teraz skorzystać mógł z dwóch innych opcji. W grę wchodziły Oderka Opole (III liga) i MKS Kluczbork (I liga). Środkowy pomocnik zdecydował jednak, że najbliższą rundę wiosenną spędzi w Oleśnie.

Z takiego obrotu sprawy może być zadowolony prezes Zbigniew Włodarski. Adam Deja, który ma na koncie 10 bramek w tym sezonie, ma też dużo asyst. Jest kluczowym graczem. Pozostaje jednak skromny w tej kwestii.

To dzięki temu, że mamy szybkich skrzydłowych – tłumaczy z uśmiechem środkowy pomocnik.

Chcę pomóc klubowi w powrocie do IV ligi. To jest dla nas w tym roku priorytetem. W Kluczborku prawdopodobnie bym grał w juniorach.

– Konkurencja na środku pola może być jednak teraz bardzo duża – zauważa słusznie Adam Deja.

W Kluczborku jest już Michał Glanowski, Tomasz Copik, Rafał Wodniok, Tomasz Kazimierowicz. Do tego trenuje jeszcze Krzysztof Kaczmarek oraz Krzysztof Ulatowski, którzy być może trafią do MKS-u na zasadzie wypożyczenia ze Śląska Wrocław.

Po sezonie dwóch graczy Śląska Wrocław może już nie być. Nieoficjalnie mówi się, że Michał Glanowski, który ma kontrakt do czerwca będzie rozmyślał ewentualnie o swoim odejściu. Piłkarz chce spróbować gry w innym klubie, jednak to tylko spekulacje.

To, że zawodnik podjął teraz taką, a nie inną decyzję nie znaczy do końca, że MKS zrezygnował z pozyskania jego osoby.

Rozmawiamy o przejściu od nowego sezonu. Mogę powiedzieć, że prawdopodobnie będę grał w Kluczborku od czerwca. Jestem po rozmowach z MKS-em i ustaleniach z trenerem Ryszardem Okajem. Być może już teraz w wolnym czasie będę uczestniczył w treningach Kluczborka. Im więcej wspólnych zajęć, tym większa okazja zgrania się – dostrzega zawodnik.
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Misio

    Nie wiedziałem gdzie pisać, ale liczę ze tu dostanę odpowiedz:
    Czy to prawda, że na PG3 w Kluczborku budują sztuczne lodowisko????
    proszę o odp. jeżeli ktoś ma potwierdzone info!!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz