I LIGA: Dobry znajomy trenera Kowalskiego w bramce Motoru będzie chciał zatrzymać MKS. Zapowiedź spotkania Motor Lublin – MKS Kluczbork

W sobotę kolejne bardzo ważne spotkanie czeka naszych piłkarzy. Podopieczni trenera Grzegorza Kowalskiego już w piątek rano pojadą do Lublina na mecz z tamtejszym Motorem. Kto skreślił już ich z I ligi, grubo się pomylił. Lublinianie w ostatniej kolejce pokazali, że dopóki piłka w grze to wszystko jeszcze możliwe i wygrali na wyjeździe z Dolcanem Ząbki 1:0.

Nasi zawodnicy w ostatnim meczu ligowym zremisowali na własnym boisku z Sandecją Nowy Sącz. Chociaż przed tym spotkaniem obie jedenastki dzieliło 12 pozycji, to tabela nie była odzwierciedleniem wydarzeń na boisku. To gospodarze dyktowali grę w tych trudnych warunkach na boisku i to oni zasłużyli na komplet punktów. Do tego utwierdzili nas wszystkich w przekonaniu, że lepiej gra im się z czołówką tabeli. No właśnie… i tu wcześniej był problem, bo Motor znajduje się w strefie spadkowej i to z takimi drużynami traciliśmy podczas jesieni zbyt dużo punktów. Czas najwyższy obalić tą niechlubną statystykę i wygrać w Lublinie.

Pokrzyżować plany będzie chciał nam nowy nabytek Motoru, Dawid Dłoniak. Bramkarz ten to dobry znajomy trenera Grzegorza Kowalskiego, a także również naszych piłkarzy i kibiców. To on w doliczonym czasie gry podczas konfrontacji MKS Kluczbork – GKP Gorzów obronił kontrowersyjny karny na boisku KKS-u za czasów gry w III lidze. Jedenastki nie wykorzystał wówczas Dawid Nowacki. Zdołaliśmy skutecznie dobić, ale prowadzący bramki na 1:1 nie uznał, bo po pierwszym kopnięciu futbolówki zakończył mecz i cały stadion wybuchł… ze złości, a podopieczni Grzegorza Kowalskiego mogli wówczas cieszyć się z kompletu punktów. Teraz oboje stają na przeciwko siebie. Dłoniak po długiej kontuzji wrócił do gry, a w przerwie zimowej z Gorzowa przeniósł się do Lublina i jest pierwszym golkiperem.

Dawid Dłoniak (z lewej) jeszcze za czasów gry w GKP Gorzów / Fot. Piotr Mazurczak

Motor Lublin w ostatniej kolejce wygrał niespodziewanie na wyjeździe z Dolcanem Ząbki 1:0. Aż trudno w to uwierzyć, ale dla Lublinian było to dopiero drugie zwycięstwo w tym sezonie. Pierwsze odnieśli w Kluczborku pokonując nas 2:0…

W składzie MKS-u nie dojdzie zapewne do żadnych zmian i wybiegniemy w takim samym ustawieniu jak podczas spotkania z Sandecją Nowy Sącz. Wszyscy zawodnicy są zdrowi.

Przypuszczalny skład MKS-u: Stodoła, Orłowicz, Odrzywolski, Jagieniak, Stawowy, Niziołek, Copik, Glanowski, Nitkiewicz, Sobota, Półchłopek.

Przypuszczalny skład Motoru: Dłoniak, Kalinowski, Ptaszyński, Maciejewski, Wojdyga, Syroka, Król, Popławski, Białek, Adamiec, Fundakowski.

Motor Lublin wygrał na jesień w Kluczborku 2:0 / Fot. Piotr Mazurczak

————————————————————————————————————–

TYPER

Zapraszamy wszystkich do zabawy polegającej na typowaniu spotkań piłkarskich. Co tydzień będziemy typować wyniki najważniejszych meczów w naszym powiecie począwszy od I ligi i spotkań MKS-u Kluczbork, a kończąc na zmaganiach w B-klasie.

Są już dostępne mecze w 3 kolejce. Typować można do soboty 20 marca do godziny 14:00.

UWAGA: Osoby, które podczas jesieni grały w typera na stronie MKS Kluczbork nie muszą zakładać nowych kont. Baza użytkowników jest wciąż aktualna, wystarczy się zalogować i wytypować pierwsze spotkania. Miłej zabawy.

– >> PRZEJDŹ DO TYPERA

————————————————————————————————————–

USŁUGI SMS

Dla chętnych, którzy nie będą mogli oglądać meczu przygotowaliśmy opcję SMS. Za 1,22 zł z Vatem można zamówić sobie wynik spotkania do przerwy i na koniec.

Aby skorzystać z prenumeraty trzeba wysłać SMS o treści: NJ.MKS na numer 71068

Dostaniesz smsa z wynikiem meczu do przerwy i na koniec.

Koszt usługi 1,22 z vatem.

mkssms

ZAMÓW WYNIKI SMS WSZYSTKICH MECZÓW I LIGI

Prenumerata na 3 ligowe kolejki za jedyne 6,10 zł

Dostaniesz łącznie 14 smsów z wynikami. Sprawdź promocję klikając poniżej.
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz