I LIGA: Grzegorz Kowalski: „Pierwsza połowa była piłkarska, w drugiej grały emocje”. Zobacz zapis VIDEO z konferencji prasowej

– Były fragmenty ciekawej gry z naszej strony, ale były również chwile chaosu i dobrej gry Kolejarza. Drugą połowę zaczęliśmy dobrze, później straciliśmy bramkę. Zawodnicy gdzieś tam się pochowali, wkradł się chaos. To, że jak strzeliliśmy bramkę to też chaos, a nie akcja ułożona. Druga połowa to bardziej emocje i serce niż gra ułożona z dwóch stron. Pierwsza połowa była piłkarska, druga to bardziej emocje – mówił trener Grzegorz Kowalski.

Poniżej zapis VIDEO z konferencji prasowej. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Jest 6 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Mirek

Panie Trenerze Kowalski.

Jestem zaskoczmy Pańską logiką rozumowania. Trener jako reżyser i inspirator gry drużyny którą prowadzi, powinien zawsze ale to zawsze, chcieć WYGRYWAĆ. Ta myśl musi być wpojona zawodnikom od początku rozgrywek do ich końca. Po to jest potrzebna wiedza i talent trenera aby w zależności od klasy przeciwnika znaleźć sposób i taktykę w jaki należy grać aby WYGRAĆ. W Pana przekonaniu I połowa meczy była „piłkarska” a w II grały „emocje”. Co to znaczy?? Czy to oznacza, że woli Pan drużynę która gra football poukładany i nie strzela żadnej bramki?? Czy też lepiej grac piłkę mniej poukładaną ale SKUTECZNĄ (co oznacza z efektem bramkowym ze swojej strony). Nie chcę nic sugerować kierownictwu klubu ale trenera z taką wizją gry – tzn. brakiem woli zwyciężania – nie zatrudnił bym u siebie. Jeżeli nie chce Pan zwyciężać z beniaminkiem i u siebie to z KIM i GDZIE?? Proszę przemyśleć komentarz – życzę powodzenia klubowi, zawodnikom i Panu.

2. 48x48
    jacek

Mirek, bardzo fajnie napisałeś ale…. na razie zostawmy trenera, ponieważ i tak ma ciężką sytuacje kadrową ( mam na myśli brak Waldka, którego nikt z grających nie zastąpi ) a to dla trenera jest problem !! Poczekajmy jeszcze 2-3 kolejki może będzie lepiej. !!

3. 48x48
    Iwo

Stawowy wyszedł w pierwszym meczu w podstawowym składzie, więc wydaje się, że wówczas nie był na tyle w słabej dyspozycji, żeby nie zagrać, a jeśli już wtedy był, to nie rozumiem, dlaczego trener Kowalski wystawia zawodnika, o którym uważa, że jest w bardzo słabej dyspozycji… chyba, że w ciągu tygodnia stracił formę,w co jednak ciężko uwierzyć!!!

4. 48x48
    przemek

Słuchajcie, jak tak piszecie, to wydaje mi się, że potrzebny nam jakiś cudotwórca a nie trener. Nie macie za grosz racji atakując w chwili obecnej trenera. Mecz był słaby, zespoły zagrały słabo- to się zdarza w piłce nożnej.

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.