I LIGA: Jagieniak może pauzować 2 mecze. MKS być może zaprotestuje

Obrońca MKS-u Kluczbork, Tomasz Jagieniak być może będzie musiał pauzować dwa najbliższe mecze. Przypomnijmy, że nasz piłkarz w ostatnim spotkaniu ligowym z Motorem Lublin otrzymał w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę za faul na jednym zawodniku gospodarzy. Prowadzący ten mecz sędzia, usunął obrońcę MKS-u z boiska. Teraz beniaminek I ligi czeka na decyzję Wydziału Gier jak długo będzie musiał pauzować. Jeśli dwa spotkania, to Jagieniak nie pojedzie na 2 wyjazdy z Pogonią Szczecin i Flotą Świnoujście.

MKS Kluczbork być może złoży protest do Wydziału Gier, bowiem ich zdaniem obrońca nie zasługiwał na czerwoną kartkę, a jedynie napomnienie w postaci żółtego kartonika. Ewentualna strata kapitana na najbliższe dwa mecze będzie dużym osłabieniem w drużynie.

W poniedziałek piłkarze mają wolne. Do przygotowań na kolejne spotkania wrócą we wtorek.

Tomasz Jagieniak / Fot. Piotr Mazurczak
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz