I LIGA JUNIORÓW: Kadra MKS-u wzmocniona dwoma piłkarzami Goplanii Inowrocław

Trener Juniorów Starszych MKS-u Kluczbork, Andrzej Konwiński wzmocnił kadrę swojej drużyny dwoma piłkarzami. Na wiosnę w barwach MKS-u grać będą dwaj byli zawodnicy Goplanii Inowrocław. Pierwszym piłkarzem jest środkowy obrońca Mikołaj Niewiadomski. Drugi z kolei to boczny bądź środkowy pomocnik Krystian Szeluga.

Obaj zawodnicy to podstawowi piłkarze Goplanii Inowrocław w rundzie jesiennej. W III lidze kujawsko-pomorskiej rozegrali ponad 1000 minut. Goplania w poprzednim sezonie grała baraż o awans do II ligi zachodniej. Niestety przegrali swój dwumecz z Czarnymi Żagań.

Nowi zawodnicy mają dołączyć do treningów w Kluczborku jeszcze w tym tygodniu. W sobotę o godzinie 10:00 podopieczni Andrzeja Konwińskiego zagrają pierwszy sparing w tym roku. Na sztucznym boisku w Kluczborku zmierzą się z seniorami Polonii Wołczyn.

img_3916

MKS Kluczbork podczas meczu ligowego z Walcami. Do przerwy przegrywali 0:2, ale wygrali 3:2 / FOT. Studio Medialne Piomaz

IMG_2287-crop

MKS Kluczbork – Pomologia Prószków 2:2 / FOT. Studio Medialne Piomaz
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.