I LIGA: Kamil Nitkiewicz: „Z punktu jesteśmy średnio zadowoleni”

W przedostatnim spotkaniu w Kluczborku podczas rundy jesiennej MKS Kluczbork zremisował bezbramkowo z Górnikiem Łęczna 0:0.

– Założeniem była wygrana i zgarnięcie kompletu punktów. Mieliśmy zostać na zero z tyłu i zdobyć trzy punkty. Jeden cel udało się osiągnąć. Nie straciliśmy bramki, ale nie zdołaliśmy nic strzelić. Z tego jednego punktu jesteśmy średnio zadowoleni – mówił po spotkaniu Kamil Nitkiewicz.

W pierwszej połowie najlepszą okazję miał Tuszyński, ale po jego uderzeniu piłka zatrzymała się na słupku.W drugiej części z kolei przed szansą stanął Nitkiewicz.

Za mocno przyjąłem sobie piłkę do przodu. Chciałem lekko uderzyć obok nóg wychodzącego bramkarza, ale wybił to na wślizgu. Mogłem lekko podciąć futbolówkę nad nim – tłumaczył Kamil Nitkiewicz.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.