I LIGA: MKS Kluczbork zremisował ze Śląskiem Wrocław 2:2

MKS Kluczbork w kolejnym meczu zremisował ze Śląskiem Wrocław 2:2. Do przerwy było 1:1. Wyszliśmy na prowadzenie po bardzo ładnej bramce Copika, który prawą nogą przymierzył z dalszej odległości i futbolówka ugrzęzła w prawym okienku Śląska. Przed przerwą przyjezdni zdołali wyrównać losy tego pojedynku. Jeden z graczy przedarł się prawą stroną, zza linii końcowej wygarnął futbolówkę na 11 metr do Ćwielonga, który uderzył od razu w lewe okienko. Stodoła protestował, ale musieliśmy wznowić grę od środka.

– >> Zapraszamy do naszej GALERII !!! Znajdziecie tam więcej zdjęć ze sparingu

W drugiej części obie strony grały rezerwowym składem. W 85 minucie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Emeka głową po raz drugi wyprowadził MKS na prowadzenie. Niestety chwilę po tym nasi obrońcy przyspali i po dośrodkowaniu z lewego skrzydła głową strzelił Szewczuk.

MKS Kluczbork – Śląsk Wrocław 2:2 (1:1)

Bramki: Copik, Emeka – Ćwielong, Szewczuk

Skład wyjściowy: Stodoła, Orłowicz, Jagieniak, Odrzywolski, Adamczyk, Tuszyński, Kazimierowicz, Glanowski, Copik, Sobota, Półchłopek.

Grali też: Chałubiec, Kowalczyk, Wodniok, Emeka, Gierak, Nowacki, Żehaluk, Hober.

IMG_6699

John Roland Emeka strzela bramkę głową / Fot. Piotr Mazurczak

Dla chętnych przygotowaliśmy również opcję SMS. Za 1,22 zł z Vatem można zamówić sobie wynik spotkania do przerwy i na koniec.

Aby skorzystać z prenumeraty trzeba wysłać SMS o treści: NJ.MKS na numer 71068

Dostaniesz smsa z wynikiem meczu do przerwy i na koniec.

Jeszcze pare informacji co do dziesiejszego meczu
    Dośrodkowanie Wodnioka na długi słupek. do piłki dochodzi Copik, ale kiksuje.
    90 ‚ Tuszyński faulowany przez Dudka 30 metrów od bramki Kaczmarka
    86 ‚ Tymiński przerzuca piłkę do Akahoshiego, który przy narożniku boiska mija obrońce i wrzuca na długi słupek. Tomasz Szewczuk zamyka akcję i głowa strzela bramkę ( Bramka – Tomasz Szewczuk )
    84 ‚ Dośrodkowanie z prawej strony na długi slupek, gdzie akcję zamyka Emeka i głową zdobywa gola. Gospodarze wychodza na prowadzenie ( Bramka – John Roland Emeka )
    83 ‚ Kolejna dobre zagranie Celebana, który odzyskuje pilke z pod nog napastnika gospodarzy
    83 ‚ Strzał Klofika, jednak bramkarz nie ma problemów z interwencją
    79 ‚ Strzał napastnika Kluczborka pewnie broni Kaczmarek
    75 ‚ Amir Spahić ukarany czerwoną kartką za dyskusję z sędzią. Bośniak protestował po nieodgwizdaniu rzutu wolnego po faulu na nim ( Czerwona kartka – Amir Spahić )
    73 ‚ Podanie Łudzińskiego do Szydziaka, ten drugi nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku
    72 ‚ Kontra Kluczborka, jednak Emeka był na pozycji spalonej
    70 ‚ Ładna akcja gospodarzy. Wodniok wystawia piłkę Tuszyńskiemu, ktory uderza niecelnie
    69 ‚ W polu karnym nie czysto uderza piłke Łukasiewicz. Piłka wylatuje poza boisko
    67 ‚ Znakomite krzyżowe podanie Akahoshiego do klofika, którego uprzedza obrońca i wybija piłkę na aut
    66 ‚ Dobra piłka Wodnioka do Tuszyńskiego, ale Kaczmarek dobrze blokuje piłke i napastnik do niej nie dochodzi
    60 ‚ Podanie do łudzińskiego w uliczkę. Bramkarz znakomicie skrócił kąt i obronił strzał napastnika Śląska z 5 metrów
    57 ‚ Rzut wolny dla Śląska z 30 metrów. Strzał Szewczuka bardzo niecelny
    56 ‚ Ładna akcja z prawej strony. Tymiński zagrywa do Szydziaka. Ten dośrodkowuje, ale piłka nie znajduje adresata
    52 ‚ Mecz toczy się glównie w środku pola. Oba zespoły wyszły bardzo asekuracyjnie