I LIGA: Pierwsze testy oraz sparingi MKS-u Kluczbork

W przyszłą sobotę pierwsze testy nowych kandydatów do gry w MKS-ie Kluczbork. Nasi piłkarze rozegrają dwa mecze sparingowe. Najpierw o godzinie 11:00 zmierzą się z II ligowym Ruchem Zdzieszowice trenera Andrzeja Polaka. Później o 13:30 zmierzymy się z Wartą Sieradz. W barwach MKS-u mają pojawić się nowi ochotnicy do gry w naszym klubie.Jest 14 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  jacek

  Ja bym podziękował Góralowi , Jędrzejowskiemu, Skwarze. Te 3 pensje powinny wystarczyć na dobrego napastnika lub dwóch !! Reszta jakoś pociągnie !

 2. 48x48
  ass

  Jakby kowalski dał szanse góralowi i jędrzejowskiemu zagrac caly mecz to by było co innego. Pokazali jak umieją grać na sparingach latem. Moim zdaniem powinni zostac i grać a skwara to wiadomo zmarnowane pieniądze.

 3. 48x48
  henryk

  nie bronie naszych trenerow ale bez wielkich wzmocnien stracie waldka zdobyl mks punkt wiecej jak rok temu czyli nie jest najgorzej
  chociarz moglo byc lepiej

 4. 48x48
  kacha

  WY myślicie ze ile oni zarabiaja??co Wy ku…wiecie…za takie pieniadze to bym nawet z łózka niewstawała a co dopiero 90 minut latała po boisku gdzie kibole krzycza pajace!!!zastanowcie sie zanim cos napiszecie!!!!

 5. 48x48
  tępiący idiotów

  kacha skąd ty sie urwałaś (jeśli twój nick świadczy o płci) jesteś księgową piłkarzyków? wierz mi ze ze za te pieniądze to wiekszość to z łóżka to by wyrywała az by sie kurzyło. No ale nie kazdy ma warunki na piłkarza.

 6. 48x48
  tępiący idiotów

  A ja sie pytam kto tutaj jest adminem ??? Wycinanie połowy wypowiedzi to jak za Urbana ja sie pytam po co jest forum ????


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz