I LIGA: Rozmowa z prezesem Andrzejem Bułą (VIDEO)

W czwartek o godzinie 10:00 odbyło się zebranie zarządu MKS Kluczbork odnośnie zakończenia współpracy z dotychczasowym szkoleniowcem. Później wywiadu udzielił prezes Andrzej Buła, który mówił o sytuacji w zespole po zwolnieniu trenera. Zapraszamy do posłuchania rozmowy z materiału VIDEO, który trwa 10 minut. Zapraszamy.
Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  jacek

  Z całym szacunkiem dla p. Okaja i zarządu, ale ta decyzja nie jest dobrą decyzją. Powinien być zatrudniony inny trener !!! Jeżeli Pan Prezes miał już telefony od trenerów powinien skorzystać a pójście na ekonomiczną ,tańszą drogę to … . Obym się mylił ale cała ta sytuacja może poważnie odbić się na zawodnikach, przygotowaniach i w ogóle ludziach związanych z klubem i przyczynić się do spadku !! Oby NIE !!

 2. 48x48
  Pr_klb

  mi się wydaje ze to jest dobra decyzja bo p. Okaj zna zawodników a nowy trener by musiał od nowa kombinować z ustawianiem a jak pamiętamy kiedy pan Kowalski był na zwolnieniu lekarski to kto prowadził drużynę trener Okaj i jakoś lepiej było
  No Panie Ryszardzie Życzę owocnej pracy

 3. 48x48
  Piotr

  W imieniu 24powiat.pl dziękuję panu Grzegorzowi Kowalskiemu za wspólną pracę podczas pobytu w MKS Kluczbork. To masa emocji, wspólnych rozmów, wywiadów które pan nam udzielał podczas pracy z naszym klubem.

 4. 48x48
  juzek

  Nic nie straci, za Grzeskiem jakos kibice nie przepadali. Co z nigo za trener skoro kombinował w ślasku z meczami. Jak nie potrafisz ustawic zawodników to ich nie trenuj. Będzie tylko lepiej.

 5. 48x48
  Metal_Kluczbork

  W sobotę, 10 marca podczas prezentacji drużyny odbędzie się trening dopingu! Będzie to ostatnia szansa przed rozpoczęciem rundy na powtórzenie pieśni i rozgrzanie gardeł przed wiosennymi meczami!!! Każdy kibic musi w ten dzień być na hali OSIR godzina 20:15!!! Obecność obowiązkowa!!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz