I LIGA: Shereni pojechał na testy do Zagłębia Lubin

Na efekty bardzo dobrej postawy w meczu sparingowym MKS-u Kluczbork z Widzewem Łódź testowany przez beniaminka Patmore Shereni nie musiał długo czekać. Piłkarz, który w poprzednim tygodniu przyjechał na testy do Kluczborka, przebywa od poniedziałku na treningach w Zagłębiu Lubin.

Działacze broniącego się przed spadkiem Zagłębia najwyraźniej przeanalizowali sobie piątkowy bezbramkowy sparing lidera I ligi, Widzewa Łódź z MKS-em Kluczbork i zauważyli chwalonego środkowego obrońcę. Teraz Shereni będzie trenował pod okiem selekcjonera reprezentacji Polski, Franciszka Smudy. W Lubinie z powodzeniem gra dobry kolega z Shereniego z Zimbabwe, Costa Nhaominesu.

Patmore Shereni to urodzony w Zimbabwe środkowy obrońca. Ma 190 cm wzrostu i w ostatniej rundzie grał w IV lidze opolskiej w barwach LZS-u Piotrówka. Wcześniej był również w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Shereni

Fot. Piotr Mazurczak
Jest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    METAL

    ….trzeba było podpisać kontrakt na rok i by był:)))) teraz jeszcze Emeke niech zaproszą i testowanych zawdoników którzy w miarę sieę pokazali nie zosatanie nikt

  2. 48x48
    gracz

    No właśnie, tu nie ma co zwlekać. Można powiedzieć, że już obrońcę Shereniego nam prawie zwinęli… Jak się nie pośpieszymy to zostaną nam ci, których nikt nie chciał. Albo pozostaje się modlić, że Shereni np się pokaże ze słabej strony, bo będzie miał słaby dzień. Tak jak dobry dzień miało paru innych co do nas przyszli, a już im podziękowano…


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz