I LIGA: Spięcie trenerów na konferencji prasowej. Zobacz zapis VIDEO (Polecamy)

Zobacz zapis VIDEO z konferencji prasowej.
Jest 9 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  klb

  Trenerze przyznaję ze nie raz zdarzyło mi się pana skrytykować,ale po tej konferencji nalezy sie panu wielki szacun.Cieszę się,że w końcu „uderzył” pan piescią w stół.A jesli ktoś jest dobry to i z żelem na włosach pomoże drużynie.

 2. 48x48
  marooo

  a tak poza tematem,to zastanawia mnie ilosc osob na lawce rezerwowych?!po ch.. siedzi tam i po ch.. jest nam potrzebny jakis kierownik,czy ktos taki druzyny?!?!tyle sie mowi o oszczednosciach!!!lepiej za ta kase wziac jakiegos grajka,chyba?!tak mysle-ale ja jestem tylko zwyklym,prostym kibicem,ktory chcialby zeby jego MKS wygrywal:(pozdro

 3. 48x48
  Stanley

  Spięcie było. Trener Piasta to wyrafinowany typ. Nie budzi mojej sympatii. Kowalski bardzo konkretnie, do rzeczy i fachowo. Teraz można powiedzieć nic się nie stało, gramy dalej.

 4. 48x48
  Zbyszek

  Na następnej konferencji proszę spytać trenera ,dlaczego ciągle zmienia Kamila Nitkiewicza,jednego z najlepszych i walecznych zawodników.bardziej do wymiany nadawał się Niziołek,który ma spadek formy.Równiez Wodniok ostatnio grał słabiej.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz