I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wołczyna

Turniej odbędzie się w sobotę 6 października br. w hali sportowej Gimnazjum w Wołczynie.

W turnieju  weźmie udział ponad 130 par tanecznych z całej Polski w różnych kategoriach wiekowych. Będziemy gościć adeptów tańca w następujących kategoriach:

– rekreacja kategorie 8-9 lat, 10-11, 12-13 i 14-15- kombinacja dwóch styli /standardowych i latynoamerykańskich/ wiek 10-11 lat, 12-13, 14-15 powyżej 15 i starsi oraz pary tańczące style w przedziale wiekowym od 12 lat wzwyż.

Turniej odbędzie się w trzech blokach, które rozpoczną się o godz. 10.00, 13.00 i 17.00 (gala wieczorna). Na gali wieczornej zaprezentują się pary tańczące w najwyższych klasach tanecznych. Tancerze rywalizować będą w stylu standardowym i w tańcach latynoamerykańskich i wykonają m. in. walca wiedeńskiego i angielskiego, fokstrota, tango, pasa-doble, rumbę, cha-chę, sambę, jive. Występy tancerzy oceniać będzie komisja sędziowska pod przewodnictwem sędziego międzynarodowego pana Andrzeja Jakubowskiego.

W organizację zaangażowanych będzie 30 wolontariuszy i rodziców. Rozdanych zostanie 90 pucharów i 120 medali. Otwarcie turnieju o godz. 10.00, gala wieczorna o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz wszystkich mieszkańców miasta na wołczyńskie święto tańca? wstęp wolny.

Organizatorami turnieju są Stowarzyszenie Miłośników Tańca SUKCES w Kluczborku oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wołczyn Jan Leszek Wiącek.
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz