I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Bogacicy

W sobotę 13 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Bogacicy odbył się I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Frekwencja była duża, bo zgłosiło się 16 drużyn. Zostały one podzielone na trzy grupy, w których rywalizowano każdy z każdym.

GRUPA I

Janas Ireneusz i Witold

Jung Maximilian i Bursy Beniamin

Krűger Kordian i Sebastian

Pompa Pascal i Józef

Szymczyk Kamil i Maciej

Dmytruszyński Michał i Justyna

GRUPA II:

Frasek Daniel i Józef

Stein Natan i Erwin

Jung Samuel i Gabriel

Poprawa Paweł i Janusz

Brandys Maciej i Dariusz

GRUPA III:

Hys Adam i Artur

Urgacz Filip i Andrzej

Sokołowska Laura i Artur

Wodara Jakub i Andrzej

Smereczyńska Katarzyna i Dorota

Zwycięzcami grup zostały:

rodzina Janas

rodzina Poprawa

rodzina Urgacz

Po zaciętej i wspaniałej walce zwycięstwo przypadło Pawłowi i Januszowi Poprawie, drugie miejsce zajął Filip i Andrzej Urgacz, zaś trzecie miejsce zajęli Ireneusz i Witold Janas. Wszyscy otrzymali z rąk dyrektora szkoły pani Krystyny Marczak puchar, dyplom i nagrodę rzeczową. Na szczególne wyróżnienie zdaniem organizatorów zasłużyła Laura Sokołowska, która odebrała nagrodę dla najmłodszej zawodniczki i debiutantki. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w turnieju.

Impreza była bardzo udana i najważniejsze, że rodziny spędziły czas razem, gdyż zawodnikom w grze pomagał doping pozostałych członków rodzin. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie i będziemy się równie dobrze bawić.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.