II LIGA: Jarota Jarocin – MKS Kluczbork

[matches league_id=8 match_day=8] [standings league_id=8 template=extend logo=false]

.

.

.

.

.

.

[crosstable league_id=8 mode=embed]


Jest 15 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  p

  Serio skończcie z tym kibicowaniem.Nie wychodzi wam to każdy to powie,już nic ze sobą nie reprezentujecie! zbierane pięniądze na oprawy na meczu i gdzie ta oprawa? Opolszczyzny na pewno już nie reprezentujecie to każdy wam powie. Co mecz to was ubywa,idzicie lepiej na krytą bo tak już bedzie najlepiej. tylko mruczycie coś pod nosem już nie ma młyna jest kocioł. mozecie minusować ale dobrze wiecie ze to prawda. Pozdro

 2. 48x48
  hfghfgh

  co wy myślicie że jak uda się uzbierać 100zł na meczu to wystarczy na oprawę? zapomniałeś napisać że te pieniądze są przeznaczane na alkohol bo tak wszyscy myślicie… najlepiej pisać jacy to wszyscy beznadziejni a samego siebie uważać za najlepszego! może i w młynie ubyło dużo osób ale ty powiedz mi gdzie te 2000 ludzi którzy chodzili przed awansem do pierwszej ligi i na początku pierwszej (bo później za dużo przegranych było) więc odpier… się od młyna i jak już piszesz o kibicach to pisz o wszystkich a nie tylko o młynie! MY NIGDY NIE SKOŃCZYMY Z KIBICOWANIEM !

  POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH!

 3. 48x48
  p...

  Człowieku ty chyba nie widziałeś młyna. Wasz to jest jedynie młynek zbieraniny dzieci i pozorantów. Nawet nie czytałem twoich wywodów ale wszystkie osoby, które są na NIE dla młyna popieram. Jak widać jesteście (młynek) kibicami sukcesu o można było zobaczyć na ostatnim meczu. Śmiech na całą wioske, hahahahah.

 4. 48x48
  mks

  Kibicem sukcesu to jesteś ty buraku z krytej jak narzekasz że jesteśmy młynkiem to rusz dupe i przyjdz na E to będzie nas wiecej. Kibic wielki z ciebie na forum to dawaj na mecze wyjazdowe my wspieramy chłopaków wszędzie a ty siedzisz zapewne na krytej dłubiesz ziarno a w 80 minucue wychodzisz ze stadionu przy słabym wynikiem.

 5. 48x48
  hfghfgh

  a czyli te 2000 osób którzy przestali na te mecze chodzić to są najwierniejsi kibice a ci co wykruszyli się z młyna to kibice sukcesu?
  człowieku co z tego że dzieciaki? ważne że nie wyjebali się tak jak niektórzy przez te wyniki… w nich jest przyszłość…

  P.S. twój nick p… jak pajac ? dobra kończę tą bezsensowną rozkmine…

 6. 48x48
  .

  Ja na takie mecze to nawet się nie pokazuje bo szkoda nie zmiernych pięniedzy. Kibicami siebie nie nazywajcie! w Polsce nigdy nie za istnieliście i nie za istniejecie! Dobrze wiecie że już dawno kibicowanie wam przeszło.. max 50osób po 16lat.

 7. 48x48
  Paweł

  mks – byłem z „wami” na paru wyjazdach. Ja tam nie widziałem żebyście kogoś wspierali acha przepraszam kolega kolege wspiera bo stać na nogach nie potrafi.A krzyki które lecą z Waszych ust to jakiś bełkot.Zwykłe darcie mordy żeby się pokazać i zaistnieć w wiekszym gronie.A cała ta polska piłka nożna z Latem na czele to jeden wstyd na cały świat.Pewnie masz telewizor w domu to widziałeś w e wtorek i środe jak się gra w piłke i KIBICUJE. Pozdro.

 8. 48x48
  co ja paczę

  hahahha

  Wydział Gier weryfikuje zawody 7 kolejki IV ligi opolskiej z dnia 16.09.2012 r.: MKS Golden II Kluczbork ? GLKS Kietrz jako 0-3 v. o na korzyść gości (na boisku 7-0). W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.

 9. 48x48
  ochroniarz

  Zaczęły się wyniki to zaczynacie się spinać na kibiców ?? Macie jakieś kompleksy czy o co chodzi ? Wszyscy na Zagłębie przyjeżdża solidna marka do Kluczborka po raz kolejny a wy macie jakies fochy !!

 10. 48x48
  Leszek

  Jak szybko wyniki tego klubiku w tym sezonie się zaczeły tak szybko się skończą. Bardzo licze na to, że dzisiaj wioska z Kluczborka dostanie w plecy (najlepiej do zera ) .


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz