II LIGA: MKS Kluczbork – Calisia Kalisz

W ostatnim meczu rundy jesiennej przed własną publicznością MKS Kluczbork przegrał z ostatnią drużyną w tabeli 1:2.

MKS Kluczbork – Calisia Kalisz 1:2 (1:2)

Bramki: NiziołekJest 23 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  cichy

  Jeszcze chyba nikt nie wymyślił takiego przymiotnika, który by określił postawę seniorów MKS-u Kluczbork w tym meczu.Jak ktoś wymyśli, to nagroda Nobla gwarantowana.

 2. 48x48
  ...

  Ciekawe jaka będzie frekwencja w przyszłym sezonie na miejskim jak przyjadą takie ekipy jak Łaziska Górne,Gornik Wesoła,Czaniec, Piotrówka czy Start Namyslów?Max 200 osób,a to oznacza upadłość klubu.

 3. 48x48
  ...

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia,ze 3 ekipy z opolszczyzny spotkaja sie w derbach 3 ligi slaska-opolskiej w przyszlym sezonie.

 4. 48x48
  KKen

  Bo w takich pipidówach jak Wesoła czy Czaniec są ofiarni ludzie i sponsorzy a nie jak u nas sami malkontenci i sukcesowcy. Dzisiaj było dno !

 5. 48x48
  mks

  nowa 3liga nie bedzie opolsko slaska na nowy sezon tylko skaładac bedzie sie z 4 wojewodzte opolskoe slaskie dolnoslaskie lubuskie takze nie zagramy z namyslowem zadnym bo oni sa na spadku i wesoła tez bedzie lechia zielona gora sleza wrocław oława itp

 6. 48x48
  arturli

  Połowa sezonu, a wy skreślacie drużynę na pewny spadek. Po prostu się wam nie podoba to nie chodźcie na MKS i zostanie garstka kibiców wierzących w utrzymanie . Większość lubi ślizgać się na sukcesie, pokazywać oraz wypowiadać, nawet wśród fanów z E widać kto był na pokazówce.

 7. 48x48
  budnesfussbalsoeilenundverlieren

  Podtrzymuje wszystko co wcześniej napisałem. Bak pomysłu na grę, walenie głową, przepraszam „łbem” o ścianę. Ja w przeciwieństwie co do niektórych nie zachwycałem się połowicznymi sukcesami (zaledwie paroma oczkami na kilkanaście możliwych w ostatnim czasie do zdobycia)naszej drużyny. Andrzej nie nadaje się do prowadzenia drużyny seniorskiej. Skoro zespół nie robi postępów, „historia lubi się powtarzać” czyli nie wyciągamy żadnych wniosków to oznacza jedno, że albo piłkarze nie otrzymują właściwych wskazówek od trenera co do gry i organizacji zespołu albo trener nie dobiera właściwych zawodników do współpracy i tworzenia zespołu na miarę możliwości II Ligi. Nie chodzi tutaj o argument, że gdyby MKS miał pieniądze to zatrudnił by Messiege i Ronaldo. 85% zespołów grających w II lidze maja takie same problemy co MKS. Ostatnio byłem w Głogowie i Wałbrzychu i tam tez obraz nędzy i rozpaczy jeśli chodzi o pieniążki a jednak tabela mówi coś innego.. Podsumowując Trener do dymisji , zarząd powinien podążyć śladami Andrzeja, którego za sukcesy z młodzieżą bardzo szanuje. On jest nam potrzebny, ale do pracy z młodzieżą bo robił to doskonale.

 8. 48x48
  Robert

  Hahaha. Ta twoja garstka kibiców nie utrzyma w żaden sposób klubu. Tacy cwani jesteście, płace za ten śmieszny meczyk nie po to, żeby patrzeć na ludzi, którzy nie mają ambicji i są ogórami. Gdyby nie ludzie na krytej to by ten wasz wioskowy klubik dawno zleciał tam gdzie ich miejsce. Nikt nie będzie przychodził na darmozjadów i nie będzie wtedy pieniędzy. Sponsorzy widzą co tutaj sie dzieje i będą dalej grali w białych koszulkach z jedynym podpisem ‚OPOLSKIE’ . Jak najszybciej niech analizują i nie dają pieniędzy na coś co przynosi wstyd. Są większe piorytety niż wtapianie pieniędzy w coś co już sie cofa w czasie a zaniedługo będzie i tak 3 LIGA !

 9. 48x48
  asa

  A nasz nowy marszałem wczoraj na meczu UKSu ;D Zmienił dyscypline xD Proponuje tak jak to było za czasów drugiej ligi 5 lat temu nie dawać pensji piłkarzom tylko wysłać ich do pracy. Wtedy jakoś dawali rade pogodzic prace z treningami i wyniki były wiec moze to poskutkuje.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz