II LIGA: Ostatni sparing MKS-u Kluczbork za nami (GALERIA)

W swoim ostatnim meczu kontrolnym podopieczni trenera Andrzeja Konwińskiego wygrali z zespołem ligi okręgowej, Victorią Chróścice 4:2.

Dało się odczuć, iż nastrój w klubie dzisiejszego popołudnia był smutny. Do klubu bowiem napłynęły informacje z Łodzi o stanie zdrowia Piotra Burskiego. Nie były to jednak optymistyczne wiadomości, bowiem naszego napastnika czeka bardzo długa przerwa. A to cios dla klubu, bowiem linia ofensywna drużyny jest najskromniejsza ze wszystkich formacji.

W pierwszej połowie na murawę wybiegli zawodnicy o statusie młodzieżowca. W środku pola wystąpił grający do niedawna w trampkarzach Kamil Lewandowski, a na środku obrony Paweł Olenkiewicz (Ognisko Przeworno).

Rywale strzelili w tej części dwie bramki. Najpierw w 10 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony jeden z graczy uderzył celnie głową. Później po stracie piłki w środku pola, od razu poszło prostopadłe podanie po prawej stronie, a następnie gracz z Chróścic kopnął po ziemi obok wybiegającego Skrzyniarza.

W drugiej części pierwsza bramka padła w 65 minucie. Stępień, który w meczu ligowym z Katowicami będzie prawdopodobnie obok Skrzyniarza drugim młodzieżowcem w składzie MKS-u, dograł z lewej strony do Kojdera, który oddał szybki i celny strzał. Dziesięć minut później był już remis. Po dograniu z prawej strony i szybkim wycofaniu piłki Stępień tym razem najpierw zamarkował strzał, przełożył futbolówkę i mocno uderzył znajdując wolną lukę między licznie zgromadzonymi w polu karnym piłkarzami.

W końcowych minutach gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki. Celnie uderzali Wolkiewicz oraz ponownie Stępień.

MKS Kluczbork – Victoria Chróścice 4:2 (0:2)

Bramki: Kojder, Stępień 2x, Wolkiewicz

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania

Jest 6 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    mks

Jacek nie chce tam tłumaczyć ale w 1 połowie grali jacyś testowani i juniorzy grał chłopak z 1997 rocznika zagrali nie że słąbo ale nie mieli zgrania 2 połowie wyszła pierwsza jedenastka no i wpadły 4 bramy

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.