II LIGA: Paschal Ekwueme – ofensywne koło ratunkowe MKS-u Kluczbork

Wszystko wskazuje na to, że do MKS-u Kluczbork dołączy Paschal Ekwueme. Napastnik ma wzmocnić siłę ognia spadkowicza, który póki co strzela przede wszystkim mało bramek. Główną bolączką drużyny trenera Zbigniewa Smółki jest niska skuteczność. Po przebudowaniu kadry w zespole wciąż tkwi ogromny potencjał ale z dotychczasowych meczów kibice na razie nie mogą być w pełni usatysfakcjonowani.

Paschal Ekwueme to napastnik, obecnie gracz I-ligowej Olimpii Grudziądz. Do klubu trafił 1,5 roku temu z Czarnych Żagań. Trener Zbigniew Smółka zna tegoż gracza właśnie za czasów prowadzenia Czarnych. W poprzednim sezonie Ekwueme poczuł smak sukcesu na arenie II-ligowej. Jego drużyna z dorobkiem 71 punktów wygrała ligę i awansowała na zaplecze Ekstraklasy (MKS Kluczbork gdy notował formę zwyżkową i wygrywał II ligę zgromadził 67 punktów). Napastnik nie grał wtedy pierwszych skrzypiec w drużynie. Głównie był graczem rezerwowym ale zdołał strzelić 5 bramek.

Później jednak nie było już tak kolorowo. W I lidze Ekwueme nie zagrał ani minuty. Jak poinformował nas Bartosz Brudniewicz, Dyrektor Sportowy Olimpii Grudziądz zadecydowano, że najlepszym wyjściem będzie znalezienie graczowi nowego klubu. Napastnik pojawił się na testach w Kluczborku i zagrał w gierce wewnętrznej strzelając bodajże 3 bramki. Teraz zawodnik ma być lekarstwem na poprawę gry ofensywnej w naszej drużynie.
Jest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    lukasz

    Zajebioza gdyby przyszedł. Dawno nie było u nas na testach napastnika, dzięki swojej obecności zmotywuje swoich nowych kolegów z klubu do cięższej pracy no i prawdopodobnie wzmocni naszą kluczborską armatę.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz