II LIGA: Piłkarze MKS-u Kluczbork opuszczają klub

Z MKS-em Kluczbork żegna się napastnik Arkadiusz Półchłopek oraz bramkarz Łukasz Jarosiński. Uznania w oczach trenera Zbigniewa Smółki nie znalazł również pomocnik Krzysztof Kaczmarek, skrzydłowy Kamil Nitkiewicz, środkowy pomocnik Galdino, skrzydłowy Piotr Nowosielski i obrońca Michał Sudoł. Wszyscy grali głównie wchodząc z ławki rezerwowych, a teraz znaleźli się na liście transferowej.Jest 12 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Ole

  Co Pan robi panie Smółka z Nitkiewiczem??? Trzeba było dawać mu szanse to by udowodnił na co go stać, to był, jest motor zespołu!!!

 2. 48x48
  Jacek

  Spokojnie Panowie, to, że ktoś jest na liście transferowej to nie znaczy, że odejdzie !!! PO czwartkowym sparingu w Gliwicach zobaczymy co nam zaproponują w zamian !!

 3. 48x48
  darek

  Debilizm dzialaczy mks-u i trenera nie zna granicy zeby nitka sie pozbywac wescie cos zrobcie wkoncu dla kibica a nie tylko paczycie na swoje dupy i kieszenie bo robi sie drogi zwiazek pzpn

 4. 48x48
  Przemek

  Po co wyprzedzacie czas, po co wyzywacie – KULTURA NA WYSOKIM POZIOMIE. Może są lepsi od nich, może nie pasują do tej drużyny.. ludzie trochę się ogarnijcie. Miło by wam było jakby was tak wyzywali ?! Nikt nie jest idealny, każdy z nas popełnia błędy, dlatego nie wyzywam ludzi, których nawet nie znam ?! Ciekawe kto z komentujących zna trenera Smółkę, ciekawe kto wie co trener chce zrobić. Miała być rewolucja i jest. Zobaczymy po czasie co z tego będzie, po pół rocznej pracy jestem średnio zadowolony, zobaczymy jak będzie po sezonie. Powodzenia panie Smółka !

 5. 48x48
  darek

  Przemek ty jestes jednym z naiwniakow z mlyna jak mozna byc zadowolonym po tym co dzialacze i trener nam szykuja smolka powinien se darowaci wziasc sie za roznoszenie ulotek moze w tym bedzie lepszy

 6. 48x48
  Przemek

  Po 1 to nie jestem z młyna, mało mnie to interesuje. Jestem kibicem MKS-u od lat, kibicuje klubowi, a nie wynikom. 90% osób komentujących to kibice sukcesu, oczywiście trener Smółka nie ma doświadczenia i nie jest idealnym trenerem, ale nie będę go wyzywał za to, że MKS przegrywa mecz… To też człowiek, należy mu się szacunek, a na tej stronie to tylko umiecie kogoś wyzwać i poniżyć..


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz