II LIGA: Piotr Burski: Mam nadzieję, że będę dla klubu wzmocnieniem

Napastnik Piotr Burski na wiosnę będzie grał w MKS-ie Kluczbork.

W poniedziałek wieczorem byłem już w sumie w Kluczborku i przygotowuję się z drużyną do rundy wiosennej od wtorku. Dzisiaj to były moje drugie zajęcia. Dwie strony negocjowały moje odejście z Czarnych Żagań już teraz i udało się dojść do porozumienia. Rozwiązałem kontrakt z Czarnymi i jestem piłkarzem MKS-u Kluczbork.

– Zapoznałem się już z obiektami w Kluczborku. Wcześniej miałem okazję zagrać tutaj mecz ligowy (MKS Kluczbork – Czarni Żagań 1:1, spotkanie odbyło się 24 sierpnia poprzedniego roku, a Piotr Burski zagrał pełne 90 minut dop. red.). Ładna baza, jest gdzie trenować. Myślę, że okres przygotowawczy przepracujemy solidnie i bardzo dobrze przygotujemy się do rundy rewanżowej.

Piłkarz grał wcześniej m.in. w II ligowym Gawinie Królewska Wola, a tam barwy tego samego klubu reprezentował Patryk Tuszyński, który obecnie przeniósł się do Lechii Gdańsk.

– Znam bardzo dobrze Patryka Tuszyńskiego, za czasów gry w Gawinie Królewska Wola, kiedy również tam grałem. Patryk strzelił na jesień w Kluczborku 9 goli, więc to o czymś świadczy i trafił teraz do Ekstraklasy. Przychodzę tutaj z taką nadzieją, że dla klubu będę wzmocnieniem, a nie osłabieniem. Będę się starał strzelić jak najwięcej bramek. W sumie początek sezonu w Żaganiu miałem kiepski. Dopiero w końcówce rundy moja forma trafiła na właściwe tory. Tutaj mam nadzieję, że od początku rundy będzie bardzo dobrze i skutecznie przede wszystkim.

– Ciężko mi powiedzieć, czy zastąpię najlepszego strzelca w zespole po jego odejściu. Na pewno będę się starał i na pewno będę chciał pomóc drużynie jak najlepiej tylko mogę. Po to jest okres przygotowawczy, trzeba mocno trenować i jak najlepiej się przygotować. Przyjdą do tego jeszcze treningi strzeleckie, będę szlifował formę, aby była jak najlepsza, abym mógł później strzelić jak najwięcej goli dla drużyny.Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz