II LIGA: W sobotę mecz sparingowy zamiast ligi

IMG_4599

W sobotę odbędzie się większość meczów drugiej tegorocznej kolejki w II lidze zachodniej. Nasi piłkarze mają jednak przymusową przerwę i zapewnione trzy punktu walkowerem. Do rundy rewanżowej nie przystąpił bowiem KS Polkowice.

W związku z tym podopieczni trenera Andrzeja Konwińskiego zagrają sparing. Przeciwnikiem będzie występujący w IV lidze OKS Olesno. Rywale po rundzie jesiennej zajmują w tabeli wysokie III-miejsce. Mecz rozegrany będzie w Kluczborku na stadionie KKS bądź na głównym boisku (miejsce jeszcze zostanie ustalone) w najbliższą sobotę o godzinie 11:00.

MKS Kluczbork – OKS Olesno, sobota 11:00 (KKS/Stadion Miejski)Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    adaś

    Ale ta liga jest denna. Kluby, które grają dno dostają bez zadnego wysiłku trzy punkty tylko dlatego, że inne ogórki nie mają pieniędzy na gre w tak słabej lidze. Polska


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz