II LIGA: W sobotę pierwszy mecz MKS Kluczbork. WYTYPUJ SWÓJ SKŁAD

W sobotę o godzinie 18:00 piłkarze MKS Kluczbork zagrają pierwszy w tym sezonie mecz o punkty. Ich przeciwnikiem będzie Tur Turek. Rywale w II lidze będą grać już trzeci sezon z rzędu. W dwóch poprzednich zajmowali miejsce tuż nad strefą spadkową. Wydaje się, że każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy może być niespodzianką.

Tur Turek ma już pierwszy mecz za sobą. W poprzednią sobotę zremisowali przed własną publicznością z Bałtykiem Gdynia 0:0. W poprzednim sezonie goście zajęli 15 miejsce w tabeli. Na obcym terenie zdobyli tylko 11 punktów. Nasi piłkarze grając jeszcze w I lidze większość punktów zdobywali na własnym terenie. Chcąc myśleć o powrocie na zaplecze Ekstraklasy trzeba pierwszą konfrontację zwyciężyć.

W składzie MKS Kluczbork kontuzjowany jest Rafał Wodniok oraz Krzysztof Kaczmarek. Obaj leczą trwające dłuższy czas kontuzje. Do treningów wrócił już Maciej Wilusz. Środkowy obrońca ostatni raz grał w poprzednim sezonie w spotkaniu z ŁKS-em Łódź.

Zapraszamy wszystkich kibiców do zabawy w typowaniu składu wyjściowego w tym meczu. Swoje propozycje ustawienia pierwszej jedenastki piszcie w komentarzach. W sobotę okaże się, kto trafnie wytypował skład wyjściowy na to spotkanie.Jest 19 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  krótka piłka

  Abramowicz ? Orłowicz, Ganowicz, Wilusz, Stawowy, Tuszynski, Glanowski, Ulatowski, Galdino, Fryzowicz, Półchłopek

 2. 48x48
  PR_klb

  Jarociński- Orłowicz, Ganowicz, Wilusz, Pajączkowski – Nitkiewicz, Galdino, Ulatowski, Deja, Fryzowicz- Półchłopek

 3. 48x48
  GaceK

  Opcja 1: Abramowicz – Orłowicz, Wenger, Wilusz, Stawowy – Nitkiewicz, Galdinio, Glanowski, Niziołek, Tuszyński – Półchłopek.
  Opcja 2: Abramowicz – Orłowicz, Ganowicz, Wilusz, Wenger – Deja, Glanowski, Ulatowski, Niziołek – Tuszyński, Półchłopek.

 4. 48x48
  knstsds

  Abramowicz – Stawowy – Wenger – Wilusz – Orłowicz – Nitkiewicz – Galdino – Deja – Glanowski – Niziołek – Półchłopek

 5. 48x48
  Dawid

  Wnuk – Orłowicz,Ganowicz,Wenger,Stawowy – Galdino,Ulatowski,Niziołek,Glanowski,Tuszyński – Półchłopek. Pozdrawiam. A wynik to 3:0 Dla MKS!

 6. 48x48
  spz

  Jarosiński – Orłowicz, Ganowicz, Wenger, Stawowy – Niziołek, Glanowski, Ulatowski, Nitkiewicz – Tuszyński, Półchłopek

 7. 48x48
  anonim

  Nikt z Was nie trafi! WENGER ława:) słabiutki chłopaczek!
  Abramowicz (pupil trenera!) – Orłowicz, Ganowicz, Wilusz, Pajączkowski – Nitkiewicz,Ulatowski, Glanowski,Fryzowicz,-Półchlopek, słaby Tuszynski!

 8. 48x48
  mks

  Jarosiński ? Orłowicz, Ganowicz, Wegner, Pajączkowski ? Nitkiewicz,Ulatowski, Glanowski,Fryzowicz, Tuszyński,-Półchlopek

  Z ławki wejdzie : Nizioł, Galdinho, Hober


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz