II LIGA: Wojciech Hober: Spodziewamy się ciężkiego meczu w Rybniku

Niecałe 4 miesiące trwała przerwa w rozgrywkach II ligi. Już w ten weekend piłkarze znów wybiegną na boisko. Na inaugurację wiosny zmierzą się na wyjeździe z Rybnikiem. Spotkanie zaplanowano na piątek  o godzinie 18:00.

Spodziewamy się ciężkiego spotkania w Rybniku, bo wiadomo że to lider rozgrywek. Nie jedziemy tam oczywiście po to aby przegrać, tylko walczyć o zwycięstwo. Mamy nadzieję, że uda się zrealizować ten cel – mówi skrzydłowy MKS-u Wojciech Hober.

W poprzednią sobotę podopieczni trenera Andrzeja Konwińskiego zakończyli przygotowania do rundy rewanżowej. Zagrali w sumie 9 meczów, gdzie aż 7 wygrali i 2 zremisowali. Ciężko przypomnieć sobie ostatni taki imponujący i obiecujący bilans. W ostatnim swoim meczu pokonali drużynę z czołówki zaplecza Ekstraklasy, GKS Tychy 1:0.

Dobrze, że wygraliśmy. Zwycięstwo zawsze cieszy… gra jednak cieszy już mniej. Wydaje mi się, że Tychy prowadzili cały czas grę. Mamy taki styl, że czekamy również na pomyłki rywali. Tak było w tym przypadku, chcieli wyprowadzić kontrę, złe wybicie. Orzeł (Adam Orłowicz dop. red.) przejął piłkę, podał mi prostopadle, ja się obróciłem i uderzyłem. Wydaje mi się, że mimo tego za krótko utrzymywaliśmy się przy piłce i nie mieliśmy zbyt wielu okazji na bramkę – mówi strzelec Wojciech Hober.

Z drugiej strony może cieszyć skuteczność, bo mieliśmy tylko jedną okazję. Ciszy też gra w obronie. Musimy jednak grać lepiej w ofensywie, bo aby strzelać gole trzeba stwarzać sobie sytuacje.

To pierwszy mecz na obcym terenie, na który tradycyjnie organizowany jest wyjazd kibiców. Koszt wspólnego wyjazdu to 30 zł + bilet na spotkanie. Zapisywać się można pod emailem: mks-ontour@o2.pl

ROW Rybnik – MKS Kluczbork, piątek 8 marca godz. 18:00

Przypuszczalny skład: Abramowicz, Orłowicz, Ganowicz, Gierak, Gawron, Hober, Niziołek, Arian, Bzdęga, Kaczmarek, Burski

Przepraszamy, nie ma żadnej aktywnej ankietyJest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    jacek

    Niewiem czy tak jak mówił Hober , mecz był ciężki czy walczyli mocno ale wynik jak na początek sezonu 0-1 . Z relacji na zywo nie wyglądało to pięknie ….. miałem trochę większe nadzieje co do tego meczu . No cóż chyba jednak walka o utrzymanie ??
    Slawko byłeś na meczu ? Jak to wygladało ??


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz