II LIGA: Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork

Po serii porażek MKS Kluczbork wywozi komplet punktów z Sosnowca.

Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 0:1

Bramki: LegierskiJest 10 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  ...

  W Sosnowcu nie wygralismy nigdy,Zaglebie 9 meczow bez porazki,a my jechalismy tam jak na sciecie przed wyrokiem smierci,a jednak stal sie cud!!!!Mozna to nazwac przelamaniem,bedzie lepiej?????

 2. 48x48
  lesiu

  Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi informacjami o wspomaganiu klubu i wpłatami jakiś pieniędzy na klub ?

  Przez ostatnie lata dramatyczne zachowanie wewnątrz klubu doprowadziło do gigantycznych długów, o których nigdy nie mówiono i przekazywano błędne informację. To, że się źle działo i powstały długi poinformował teraz sam klub. Jednak zapomnieliście chyba już o lansowaniu się kosztem klubu w tamtych czasach. O kampaniach przed wyborczych nie chce mi się już nawet wspominać bo puszczam pawia. Tak wychwalaliście poprzedniego prezesa a okazało się, że jednak nie było tak pięknie i fantastycznie. Reasumując pod wodzą poprzedniego zarządu i pana prezesa doprowadziliście niemal do rozpadu klubu. O zachowaniach poza boiskowych nawet nie ma co pisać, bo sami wiecie jak wyglądały wasze wyjazdy, a ten pamiętny wyjazd do Szczecina gdzie było do przerwy 3-0 dla Pogoni lepiej nie wspominać. Ale Lans kosztem podatników niektórym się generalnie opłacał. Z tonącego okrętu kto pierwszy prysnął lepiej nie przypominać. Dziś nie ma atmosfery, nie ma kasy, nie ma sponsorów. Zainteresowanie klubem jest marne, co widać po frekwencji. Mam dać dziś klubowi swoją kasę by spłacać długi po nieudolnych działaniach poprzedników, którzy tak pięknie się wylansowali, a dziś ich już nie ma ?

 3. 48x48
  WiernyKibic

  Ale Panowie co do jednego się chyba zgodzimy . Dla tych chwil kiedy graliśmy z Widzewem, ŁKS, za ten mecz z Górnikiem Zabrze
  chyba za te chwile jesteśmy winni im wielkie słowa uznania !
  Dziekujemy !

 4. 48x48
  Stasiu

  To się zgadza i trzeba jednak do nich mieć jakiś szacunek, że na tą wioske przyjechały takie zespoły. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Znajdźcie teraz takich, którzy wyciągną ten klub z tego marazmu.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz