II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Plastry Miodu” (WYNIKI, ZDJĘCIA)

W sobotę na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Plastry Miodu” o Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca „SUKCES”.

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T

1 Kubik Tobiasz, Koj Martyna AKADEMIA TAŃCA Kluczbork Polska
2 Sowa Kamil, Szymiczek Martyna – S.T. SZOK Gliwice
3 Krentosz Aleksander, Prymerska Wiktoria – S.T. SZOK Gliwice

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T

1 Klich Mateusz, Zaklińska Joanna – AKADEMIA TAŃCA Kluczbork
2 Kuliberda Karol, Gajdzińska Dominika – AKADEMIA TAŃCA Kluczbork
3 Szwajca Michał, Sepioło Adrianna – RAGTIME Kęty

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

1 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia – IMPULS Chorzów
2 Stefański Tomasz, Śliwka Urszula – FU AKCENT Będzin
3 Kita Patryk, Dobrakowska Maja – MULTIDANCE Mysłowice

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Postawa Patryk, Skotalczyk Amanda – PIONIER Kłobuck
2 Płocki Mateusz, Karlik Wiktoria – MARENGO Dąbrowa Górnicza
3 Czarnik Kamil, Polewska Sandra – FU AKCENT Będzin

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Ciunik Mateusz, Paprota Paulina – C.T. WYPYCH Kalisz
2 Grzywaczewski Wiktor, Głowacka Katarzyna – A+S Częstochowa
3 Mroziński Jakub, Dudek Weronika – SZYK Częstochowa

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Stański Mateusz, Lubowicka Nikola – S.T. SZOK Gliwice
2 Świdziński Alex, Nawrot Monika – PERFECT DANCE Wrocław
3 Smędzik Marek, Zdon Ewa – AKTAN Wrocław

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

1 Rozkuszka Dawid, Baniak Izabela – EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
2 Piłat Jędrzej, Leszczyńska Michalina – AKADEMIA TAŃCA Kluczbork
3 Dróżdż Olgierd, Litorowicz Sara – IGLICA Wrocław

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

1 Pakuła Filip, Bińkowska Alicja – UKS-SMS Łódź
2 Janas Adrian, Blukacz Weronika – GRAND DANCE Częstochowa
3 Jadczak Jakub, Wręczycka Ewelina – PIONIER Kłobuck

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Czarnota Patryk, Broża Natalia – RONDO Rybnik
2 Pieruszka Marek, Dudys Anna – NADIR Rybnik
3 Kłosowski Marcin, Łaźnia Kamila – ST CIEPŁY Jaworzno

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Zakrzewski Dorian, Zielińska Beata – FORUM Zabrze
2 Łyczba Piotr, Kostrzewa Aleksandra – ST DOBROWOLSCY Częstochowa
3 Stankiewicz Tomasz, Bednarska Joanna – IGLICA Wrocław

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Paciorek Wojciech, Gruszka Patrycja – EVOLUTION Kraków
2 Pieruszka Artur, Bernacka Wioleta – NADIR Rybnik
3 Konieczny Mateusz, Zawrzykraj Maja – MARENGO Dąbrowa Górnicza

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

1 Zieleziński Jakub, Kurek Wiktoria – ESCUDO Kalisz
2 Kosoń Karol, Rudkowska Julita – AKTAN Wrocław
3 Głąb Konrad, Piskorska Kamila – GRAND DANCE Częstochowa

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard

1 Loppe Dominik, Wójcicka Julia – KIEPURA Sosnowiec
2 Fijołek Tomasz, Ożga Katarzyna – PERFECT DANCE Wrocław
3 Zieleziński Jakub, Kurek Wiktoria – ESCUDO Kalisz

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

1 Cachro Mateusz, Fus Aleksandra – PROFESSIONAL DANCE Głogoc
2 Oleksiak Kamil, Rąba Patrycja – KIEPURA Sosnowiec
3 Miśkiewicz Maciej, Cichy Monika – EVOLUTION Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

1 Rokita Bartosz, Szczepanek Iga – KIEPURA Sosnowiec
2 Wolny Patryk, Wolna Patrycja – IGLICA Wrocław
3 Kłobuch Michał, Barwiołek Klaudia – EVOLUTION Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

1 Bawor Filip, Klytta Malwina – ZORBA Mykanów
2 Nawrocki Piotr, Wyrzykowska Dominika – IMPULS Chorzów
3 Chrzan Adrian, Kimliczko Marta – ST JABCZYŃSKA Wrocław

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

1 Zoń Tomasz, Wawrzynowicz Kinga – STARDANCE Wrocław
2 Stopka Dariusz, Kondera Ita – CUBANA Nowy Targ
3 Chrzan Adrian, Kimliczko Marta – ST JABCZYŃSKA Wrocław

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin

1 Marzec Michał, Durka Kornelia – AKADEMIA TAŃCA Kluczbork
2 Morys Mateusz, Przystał Jowita – MARENGO Dąbrowa Górnicza
3 Paprocki Konrad, Malisz Justyna – AKADEMIA TAŃCA Kluczbork

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard

1 Kowalczyk Karol, Mrowicka Anna – FORUM Zabrze
2 Smutnicki Tomasz, Czech Paulina – GEMAR Wrocław
3 Nowak Damian, Gała Adrianna – FORUM Zabrze




Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz