III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar SMT SUKCES ?Złote Plastry Miodu?

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Tańca ?SUKCES?, jako organizatorzy III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar SMT SUKCES ?Złote Plastry Miodu? mamy zaszczyt zaprosić tancerzy, wszystkich miłośników tańca, przyjaciół na turniej, który odbędzie się 19 maja bieżącego roku na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Mickiewicza 10 w Kluczborku.

Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta Kluczborka oraz Starosta Powiatu Kluczborskiego.

Emulacja rozpocznie się o godzinie 9.30. Zawodnicy rywalizować będą w następujących klasach tanecznych/kategoriach wiekowych:
10-11 H, 10-11G, 10-11E, 12-13 E, 12-13 D, 12-13 C (ST, LA),  14-15 E, 14-15 D, 14-15 C (ST, LA), 14-15 B (ST,LA), pow. 15 E, pow. 15 D, pow. 15 C (ST, LA), pow. 15 B (ST, LA), pow. 15 A (ST, LA)

Oprócz tego zaprezentujemy Państwu kilka fantastycznych pokazów: wystąpi znakomita Para Taneczna Jiri Gatnar i Marta Sygiet oraz znana z Mistrzostw Polski PTT I FTS w Tańcach Latynoamerykańskich 2013 grupa najmłodszych tancerzy z Publicznego Przedszkola Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czesława Janczarskiego w Kluczborku.

Życzymy niezapomnianych wrażeń oraz cudownych chwil spędzonych razem z nami.

Zarząd SMT ?SUKCES?

image

Będzie jeszcze galeria z tego wydarzenia
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.